27.08.2026 09:30 Egypt Second Division A 2026/2027

Team FC Káhira - El Sekka El Hadid SC Predikce a tipy na sázení.

Team FC Káhira versus El Sekka El Hadid SC se koná v 09:30 dne 27.08.2026.

Team FC Cairo
Team FC Káhira
El Sekka El Hadid SC
El Sekka El Hadid SC

Na co sázet?

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Draw Away
Draw
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Team FC Káhira - El Sekka El Hadid SC od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost abreujg78 (ranking at 1424 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 17.1 na zisku tím, že vsadí 10 na Draw (+171) v Home Draw Away sázce.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1424/1283
Zisk: -7060.94
Home Draw Away
+171 for Draw
10/10
Přibližný profit 17.10

JohnnyBet sázkové tipy pro Team FC Káhira - El Sekka El Hadid SC z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, abreujg78 (s celkovým výnosem -18.55%) poskytuje předpověď pro zisk 17.1 tím, že vsadíte 10 na Draw (+171) na trhu Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1013/1283
Yield: -18.55%
Home Draw Away
+171 for Draw
10/10
Přibližný profit 17.10

JohnnyBet sázkové tipy pro Team FC Káhira - El Sekka El Hadid SC od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! abreujg78, s parametrem ODI -9721.17 sázky 10 s kurzem +171 na Draw na Home Draw Away trhu. Může to přinést 17.1 zisk.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1422/1283
ODI: -9721.17
Home Draw Away
+171 for Draw
10/10
Přibližný profit 17.10

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Team FC Káhira vs El Sekka El Hadid SC

Jaký výsledek pro Team FC Káhira vs El Sekka El Hadid SC předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Draw v trhu Home Draw Away s kurzem +171 a vkladem 10 od abreujg78.

Home Draw Away
+171 for Draw
10/10
Přibližný profit 17.10

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Team FC Káhira vs. El Sekka El Hadid SC. Top predikce, s 100% z hlasů je remíza (odds of +171). Výhra pro Team FC Káhira (+223) nasbírala 0%. 0% předpovídá výhru pro El Sekka El Hadid SC (+143).

1 0%
X 100%
2 0%

Team FC Káhira vs El Sekka El Hadid SC Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky +171 na Draw (Home Draw Away)
Hrát zodpovědně