29.08.2026 15:30 Spain LaLiga 2026/2027

Sevilla FC - Atlético Madrid Predikce a tipy na sázení.

Sevilla FC versus Atlético Madrid se koná v 15:30 dne 29.08.2026.

Sevilla FC
Sevilla FC
Atletico Madrid
Atlético Madrid

Na co sázet?

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Draw Away
Draw
50%
1 z 2 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Sevilla FC - Atlético Madrid od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost Jose piñero (ranking at 1007 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 20.88 na zisku tím, že vsadí 8 na Sevilla FC (+261) v Home Draw Away sázce. Na druhou stranu Madziulka (s umístěním na 1303) dává tip na +242 na Draw (Home Draw Away) vložením 8, aby získal odhadovaný zisk 19.36.

Jose piñero
Jose piñero
Umístění: 1007/1244
Zisk: -66.56
Home Draw Away
+261 for Sevilla FC
8/10
Přibližný profit 20.88
Madziulka
Madziulka
Umístění: 1303/1244
Zisk: -360.84
Home Draw Away
+242 for Draw
8/10
Přibližný profit 19.36

JohnnyBet sázkové tipy pro Sevilla FC - Atlético Madrid z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, Jose piñero (s celkovým výnosem -5.2%) poskytuje předpověď pro zisk 20.88 tím, že vsadíte 8 na Sevilla FC (+261) na trhu Home Draw Away. Pak je tu Madziulka s výnosem -5.53%. Dáváte tip s podílem 8 na Draw (+242) v Home Draw Away. Odhadovaný zisk je 19.36.

Jose piñero
Jose piñero
Umístění: 639/1244
Yield: -5.2%
Home Draw Away
+261 for Sevilla FC
8/10
Přibližný profit 20.88
Madziulka
Madziulka
Umístění: 657/1244
Yield: -5.53%
Home Draw Away
+242 for Draw
8/10
Přibližný profit 19.36

JohnnyBet sázkové tipy pro Sevilla FC - Atlético Madrid od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! Jose piñero, s parametrem ODI -0.72 sázky 8 s kurzem +261 na Sevilla FC na Home Draw Away trhu. Může to přinést 20.88 zisk. Madziulka (ODI: -9.44) umístí sázkový tip, abyste získali 19.36 zisk vložením 8 na Draw (+242) v Home Draw Away sázce.

Jose piñero
Jose piñero
Umístění: 982/1244
ODI: -0.72
Home Draw Away
+261 for Sevilla FC
8/10
Přibližný profit 20.88
Madziulka
Madziulka
Umístění: 1258/1244
ODI: -9.44
Home Draw Away
+242 for Draw
8/10
Přibližný profit 19.36

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Sevilla FC vs Atlético Madrid

Jaký výsledek pro Sevilla FC vs Atlético Madrid předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Sevilla FC v trhu Home Draw Away s kurzem +261 a vkladem 8 od Jose piñero. Sázka na Draw (+242) v trhu Home Draw Away s vkladem 8 od Madziulka je dalším favoritem AI.

Home Draw Away
+261 for Sevilla FC
8/10
Přibližný profit 20.88
Home Draw Away
+242 for Draw
8/10
Přibližný profit 19.36

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Sevilla FC vs. Atlético Madrid. Top predikce, s 50% z hlasů je remíza (odds of +242). Výhra pro Sevilla FC (+261) nasbírala 50%. 0% předpovídá výhru pro Atlético Madrid (+108).

1 50%
X 50%
2 0%

Sevilla FC vs Atlético Madrid Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky +261 na Sevilla FC (Home Draw Away)
Hrát zodpovědně