30.08.2026 12:30 Belgium Pro League 2026/2027

Union Saint-Gilloise - RSC Anderlecht Predikce a tipy na sázení.

Union Saint-Gilloise versus RSC Anderlecht se koná v 12:30 dne 30.08.2026.

Union St.-Gilloise
Union Saint-Gilloise
RSC Anderlecht
RSC Anderlecht

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Union Saint-Gilloise vs RSC Anderlecht, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Draw Away" a předpokládaný výsledek "Union Saint-Gilloise" s kurzem -149 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Draw Away
Union Saint-Gilloise
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Union Saint-Gilloise - RSC Anderlecht od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost jarix792 (ranking at 622 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 2.68 na zisku tím, že vsadí 4 na Union Saint-Gilloise (-149) v Home Draw Away sázce.

jarix792
jarix792
Umístění: 622/1266
Zisk: -7.61
Home Draw Away
-149 for Union Saint-Gilloise
4/10
Přibližný profit 2.68

JohnnyBet sázkové tipy pro Union Saint-Gilloise - RSC Anderlecht z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, jarix792 (s celkovým výnosem -0.56%) poskytuje předpověď pro zisk 2.68 tím, že vsadíte 4 na Union Saint-Gilloise (-149) na trhu Home Draw Away.

jarix792
jarix792
Umístění: 464/1266
Yield: -0.56%
Home Draw Away
-149 for Union Saint-Gilloise
4/10
Přibližný profit 2.68

JohnnyBet sázkové tipy pro Union Saint-Gilloise - RSC Anderlecht od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! jarix792, s parametrem ODI -7.83 sázky 4 s kurzem -149 na Union Saint-Gilloise na Home Draw Away trhu. Může to přinést 2.68 zisk.

jarix792
jarix792
Umístění: 1258/1266
ODI: -7.83
Home Draw Away
-149 for Union Saint-Gilloise
4/10
Přibližný profit 2.68

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Union Saint-Gilloise vs RSC Anderlecht

Jaký výsledek pro Union Saint-Gilloise vs RSC Anderlecht předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Union Saint-Gilloise v trhu Home Draw Away s kurzem -149 a vkladem 4 od jarix792.

Home Draw Away
-149 for Union Saint-Gilloise
4/10
Přibližný profit 2.68

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Union Saint-Gilloise vs. RSC Anderlecht. Ta nejlepší predikce s 100% z hlasů je výhra pro Union Saint-Gilloise (odds of -149). Zatímco výhra pro RSC Anderlecht nasbírala 0% z hlasů, s 0% předpovídá remízu.

1 100%
X 0%
2 0%

Union Saint-Gilloise vs RSC Anderlecht Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -149 na Union Saint-Gilloise (Home Draw Away)
Hrát zodpovědně