30.08.2026 11:00 Spain LaLiga 2 2026/2027

FC Andorra - Eibar Predikce a tipy na sázení.

FC Andorra versus Eibar se koná v 11:00 dne 30.08.2026.

FC Andorra
FC Andorra
Eibar
Eibar

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi FC Andorra vs Eibar, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Draw Away" a předpokládaný výsledek "Eibar" s kurzem -217 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Draw Away
Eibar
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro FC Andorra - Eibar od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost Juan heredia (ranking at 59 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 4.6 na zisku tím, že vsadí 10 na Eibar (-217) v Home Draw Away sázce.

Juan heredia
Juan heredia
Umístění: 59/1259
Zisk: 90.44
Home Draw Away
-217 for Eibar
10/10
Přibližný profit 4.60

JohnnyBet sázkové tipy pro FC Andorra - Eibar z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, Juan heredia (s celkovým výnosem 7.46%) poskytuje předpověď pro zisk 4.6 tím, že vsadíte 10 na Eibar (-217) na trhu Home Draw Away.

Juan heredia
Juan heredia
Umístění: 251/1259
Yield: 7.46%
Home Draw Away
-217 for Eibar
10/10
Přibližný profit 4.60

JohnnyBet sázkové tipy pro FC Andorra - Eibar od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! Juan heredia, s parametrem ODI -7.46 sázky 10 s kurzem -217 na Eibar na Home Draw Away trhu. Může to přinést 4.6 zisk.

Juan heredia
Juan heredia
Umístění: 1249/1259
ODI: -7.46
Home Draw Away
-217 for Eibar
10/10
Přibližný profit 4.60

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas FC Andorra vs Eibar

Jaký výsledek pro FC Andorra vs Eibar předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Eibar v trhu Home Draw Away s kurzem -217 a vkladem 10 od Juan heredia.

Home Draw Away
-217 for Eibar
10/10
Přibližný profit 4.60

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas FC Andorra vs. Eibar. Nejlepší predikce s 100% hlasů, je výhra pro Eibar (odds of -217). Výhra pro FC Andorra (-294) nasbírala 0% hlasů, z 0% hlasů na remízu.

1 0%
X 0%
2 100%

FC Andorra vs Eibar Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -217 na Eibar (Home Draw Away)
Hrát zodpovědně