26.09.2026 04:30 • Indonesia • Championship 2026/2027

PSGC Ciamis - Semen Padang Predikce a tipy na sázení.

PSGC Ciamis versus Semen Padang se koná v 04:30 dne 26.09.2026.

PSGC Ciamis
—
Semen Padang
Semen Padang

Na co sázet?

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Draw Away
Draw
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro PSGC Ciamis - Semen Padang od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost abreujg78 (ranking at 1791 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 17.9 na zisku tím, že vsadí 10 na Draw (+179) v Home Draw Away sázce.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1791/1673
Zisk: -27207.1
Home Draw Away
+179 for Draw
10/10
Přibližný profit 17.90

JohnnyBet sázkové tipy pro PSGC Ciamis - Semen Padang z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, abreujg78 (s celkovým výnosem -18.71%) poskytuje předpověď pro zisk 17.9 tím, že vsadíte 10 na Draw (+179) na trhu Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1292/1673
Yield: -18.71%
Home Draw Away
+179 for Draw
10/10
Přibližný profit 17.90

JohnnyBet sázkové tipy pro PSGC Ciamis - Semen Padang od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! abreujg78, s parametrem ODI -30811.4 sázky 10 s kurzem +179 na Draw na Home Draw Away trhu. Může to přinést 17.9 zisk.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1789/1673
ODI: -30811.4
Home Draw Away
+179 for Draw
10/10
Přibližný profit 17.90

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas PSGC Ciamis vs Semen Padang

Jaký výsledek pro PSGC Ciamis vs Semen Padang předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Draw v trhu Home Draw Away s kurzem +179 a vkladem 10 od abreujg78.

Home Draw Away
+179 for Draw
10/10
Přibližný profit 17.90

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas PSGC Ciamis vs. Semen Padang. Top predikce, s 100% z hlasů je remíza (odds of +179). Výhra pro PSGC Ciamis (+223) nasbírala 0%. 0% předpovídá výhru pro Semen Padang (+106).

1 0%
X 100%
2 0%

PSGC Ciamis vs Semen Padang Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky +179 na Draw (Home Draw Away)
Hrát zodpovědně