26.09.2026 07:00 • South Africa • CSA T20 Challenge 2026

Northern Cape - Eastern Cape Linyathi Border Predikce a tipy na sázení.

Northern Cape versus Eastern Cape Linyathi Border se koná v 07:00 dne 26.09.2026.

Northern Cape
—
Eastern Cape Linyathi Border

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Northern Cape vs Eastern Cape Linyathi Border, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Away" a předpokládaný výsledek "Northern Cape" s kurzem -161 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Away
Northern Cape
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Northern Cape - Eastern Cape Linyathi Border od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost abreujg78 (ranking at 1769 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 6.2 na zisku tím, že vsadí 10 na Northern Cape (-161) v Home Away sázce.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1769/1664
Zisk: -27008.1
Home Away
-161 for Northern Cape
10/10
Přibližný profit 6.20

JohnnyBet sázkové tipy pro Northern Cape - Eastern Cape Linyathi Border z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, abreujg78 (s celkovým výnosem -19.15%) poskytuje předpověď pro zisk 6.2 tím, že vsadíte 10 na Northern Cape (-161) na trhu Home Away.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1290/1664
Yield: -19.15%
Home Away
-161 for Northern Cape
10/10
Přibližný profit 6.20

JohnnyBet sázkové tipy pro Northern Cape - Eastern Cape Linyathi Border od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! abreujg78, s parametrem ODI -29942.3 sázky 10 s kurzem -161 na Northern Cape na Home Away trhu. Může to přinést 6.2 zisk.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1767/1664
ODI: -29942.3
Home Away
-161 for Northern Cape
10/10
Přibližný profit 6.20

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Northern Cape vs Eastern Cape Linyathi Border

Jaký výsledek pro Northern Cape vs Eastern Cape Linyathi Border předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Northern Cape v trhu Home Away s kurzem -161 a vkladem 10 od abreujg78.

Home Away
-161 for Northern Cape
10/10
Přibližný profit 6.20

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Northern Cape vs. Eastern Cape Linyathi Border. Nejlepší předpovědí s 100% hlasů je výhra Northern Cape (kurz -161). Zatímco vítězství Eastern Cape Linyathi Border (+114) nasbíralo 0% hlasů.

1 100%
2 0%

Northern Cape vs Eastern Cape Linyathi Border Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -161 na Northern Cape (Home Away)
Hrát zodpovědně