26.09.2026 17:00 • United States • NCAA 2026/2027

Michigan State Spartans - Nebraska Cornhuskers Predikce a tipy na sázení.

Michigan State Spartans versus Nebraska Cornhuskers se koná v 17:00 dne 26.09.2026.

Michigan State Spartans
Michigan State Spartans
—
Nebraska Cornhuskers
Nebraska Cornhuskers

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Michigan State Spartans vs Nebraska Cornhuskers, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Asian Handicap (5)" a předpokládaný výsledek "Nebraska Cornhuskers (-5), money back on draw" s kurzem -122 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Asian Handicap (5)
Nebraska Cornhuskers (-5), money back on draw
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Michigan State Spartans - Nebraska Cornhuskers od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost Nionio (ranking at 1267 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 8.2 na zisku tím, že vsadí 10 na Nebraska Cornhuskers (-5), money back on draw (-122) v Asian Handicap (5) sázce.

Nionio
Nionio
Umístění: 1267/1672
Zisk: -74.04
Asian Handicap (5)
-122 for Nebraska Cornhuskers (-5), money back on draw
10/10
Přibližný profit 8.20

JohnnyBet sázkové tipy pro Michigan State Spartans - Nebraska Cornhuskers z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, Nionio (s celkovým výnosem -3.19%) poskytuje předpověď pro zisk 8.2 tím, že vsadíte 10 na Nebraska Cornhuskers (-5), money back on draw (-122) na trhu Asian Handicap (5).

Nionio
Nionio
Umístění: 726/1672
Yield: -3.19%
Asian Handicap (5)
-122 for Nebraska Cornhuskers (-5), money back on draw
10/10
Přibližný profit 8.20

JohnnyBet sázkové tipy pro Michigan State Spartans - Nebraska Cornhuskers od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! Nionio, s parametrem ODI 3.57 sázky 10 s kurzem -122 na Nebraska Cornhuskers (-5), money back on draw na Asian Handicap (5) trhu. Může to přinést 8.2 zisk.

Nionio
Nionio
Umístění: 274/1672
ODI: 3.57
Asian Handicap (5)
-122 for Nebraska Cornhuskers (-5), money back on draw
10/10
Přibližný profit 8.20

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Michigan State Spartans vs Nebraska Cornhuskers

Jaký výsledek pro Michigan State Spartans vs Nebraska Cornhuskers předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Nebraska Cornhuskers (-5), money back on draw v trhu Asian Handicap (5) s kurzem -122 a vkladem 10 od Nionio.

Asian Handicap (5)
-122 for Nebraska Cornhuskers (-5), money back on draw
10/10
Přibližný profit 8.20

Michigan State Spartans vs Nebraska Cornhuskers Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -122 na Nebraska Cornhuskers (-5), money back on draw (Asian Handicap (5))
Hrát zodpovědně