30.08.2026 10:00 Bulgaria ATP Challenger Plovdiv 3 2026

Nikita Mashtakov - Valentin Basel Predikce a tipy na sázení.

Nikita Mashtakov versus Valentin Basel se koná v 10:00 dne 30.08.2026.

Nikita Mashtakov
Valentin Basel

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Nikita Mashtakov vs Valentin Basel, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Away" a předpokládaný výsledek "Nikita Mashtakov" s kurzem -833 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Away
Nikita Mashtakov
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Nikita Mashtakov - Valentin Basel od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost abreujg78 (ranking at 1501 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 1.2 na zisku tím, že vsadí 10 na Nikita Mashtakov (-833) v Home Away sázce.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1501/1333
Zisk: -9798.47
Home Away
-833 for Nikita Mashtakov
10/10
Přibližný profit 1.20

JohnnyBet sázkové tipy pro Nikita Mashtakov - Valentin Basel z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, abreujg78 (s celkovým výnosem -20.75%) poskytuje předpověď pro zisk 1.2 tím, že vsadíte 10 na Nikita Mashtakov (-833) na trhu Home Away.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1108/1333
Yield: -20.75%
Home Away
-833 for Nikita Mashtakov
10/10
Přibližný profit 1.20

JohnnyBet sázkové tipy pro Nikita Mashtakov - Valentin Basel od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! abreujg78, s parametrem ODI -12349.0 sázky 10 s kurzem -833 na Nikita Mashtakov na Home Away trhu. Může to přinést 1.2 zisk.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1499/1333
ODI: -12349.0
Home Away
-833 for Nikita Mashtakov
10/10
Přibližný profit 1.20

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Nikita Mashtakov vs Valentin Basel

Jaký výsledek pro Nikita Mashtakov vs Valentin Basel předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Nikita Mashtakov v trhu Home Away s kurzem -833 a vkladem 10 od abreujg78.

Home Away
-833 for Nikita Mashtakov
10/10
Přibližný profit 1.20

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Nikita Mashtakov vs. Valentin Basel. Nejlepší předpovědí s 100% hlasů je výhra Nikita Mashtakov (kurz -833). Zatímco vítězství Valentin Basel nasbíralo 0% hlasů.

1 100%
2 0%

Nikita Mashtakov vs Valentin Basel Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -833 na Nikita Mashtakov (Home Away)
Hrát zodpovědně