31.08.2026 10:00 England National League 2026/2027

Solihull Moors - AFC Fylde Predikce a tipy na sázení.

Solihull Moors versus AFC Fylde se koná v 10:00 dne 31.08.2026.

Solihull Moors
Solihull Moors
AFC Fylde
AFC Fylde

Na co sázet?

Nejpopulárnější tipy sázek:

Over/Under 2.75
Over
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Solihull Moors - AFC Fylde od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost Edvaldo 50 (ranking at 14 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 6.3 na zisku tím, že vsadí 10 na Over (-159) v Over/Under 2.75 sázce.

Edvaldo 50
Umístění: 14/1333
Zisk: 203.6
Over/Under 2.75
-159 for Over
10/10
Přibližný profit 6.30

JohnnyBet sázkové tipy pro Solihull Moors - AFC Fylde z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, Edvaldo 50 (s celkovým výnosem 7.88%) poskytuje předpověď pro zisk 6.3 tím, že vsadíte 10 na Over (-159) na trhu Over/Under 2.75.

Edvaldo 50
Umístění: 259/1333
Yield: 7.88%
Over/Under 2.75
-159 for Over
10/10
Přibližný profit 6.30

JohnnyBet sázkové tipy pro Solihull Moors - AFC Fylde od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! Edvaldo 50, s parametrem ODI 2.64 sázky 10 s kurzem -159 na Over na Over/Under 2.75 trhu. Může to přinést 6.3 zisk.

Edvaldo 50
Umístění: 283/1333
ODI: 2.64
Over/Under 2.75
-159 for Over
10/10
Přibližný profit 6.30

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Solihull Moors vs AFC Fylde

Jaký výsledek pro Solihull Moors vs AFC Fylde předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Over v trhu Over/Under 2.75 s kurzem -159 a vkladem 10 od Edvaldo 50.

Over/Under 2.75
-159 for Over
10/10
Přibližný profit 6.30

Solihull Moors vs AFC Fylde Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -159 na Over (Over/Under 2.75)
Hrát zodpovědně