30.08.2026 11:00 Kazakhstan Premier League 2026

FC Atyrau - FC Astana Predikce a tipy na sázení.

FC Atyrau versus FC Astana se koná v 11:00 dne 30.08.2026.

FC Atyrau
FC Atyrau
FC Astana
FC Astana

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi FC Atyrau vs FC Astana, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Draw Away" a předpokládaný výsledek "FC Astana" s kurzem -200 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Draw Away
FC Astana
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro FC Atyrau - FC Astana od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost supcio (ranking at 1461 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 5.0 na zisku tím, že vsadí 10 na FC Astana (-200) v Home Draw Away sázce.

supcio
supcio
Umístění: 1461/1325
Zisk: -906.74
Home Draw Away
-200 for FC Astana
10/10
Přibližný profit 5.00

JohnnyBet sázkové tipy pro FC Atyrau - FC Astana z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, supcio (s celkovým výnosem -7.73%) poskytuje předpověď pro zisk 5.0 tím, že vsadíte 10 na FC Astana (-200) na trhu Home Draw Away.

supcio
supcio
Umístění: 815/1325
Yield: -7.73%
Home Draw Away
-200 for FC Astana
10/10
Přibližný profit 5.00

JohnnyBet sázkové tipy pro FC Atyrau - FC Astana od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! supcio, s parametrem ODI -652.64 sázky 10 s kurzem -200 na FC Astana na Home Draw Away trhu. Může to přinést 5.0 zisk.

supcio
supcio
Umístění: 1475/1325
ODI: -652.64
Home Draw Away
-200 for FC Astana
10/10
Přibližný profit 5.00

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas FC Atyrau vs FC Astana

Jaký výsledek pro FC Atyrau vs FC Astana předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na FC Astana v trhu Home Draw Away s kurzem -200 a vkladem 10 od supcio.

Home Draw Away
-200 for FC Astana
10/10
Přibližný profit 5.00

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas FC Atyrau vs. FC Astana. Nejlepší predikce s 100% hlasů, je výhra pro FC Astana (odds of -200). Výhra pro FC Atyrau (+475) nasbírala 0% hlasů, z 0% hlasů na remízu (+266).

1 0%
X 0%
2 100%

FC Atyrau vs FC Astana Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -200 na FC Astana (Home Draw Away)
Hrát zodpovědně