27.08.2026 12:00 Israel State Cup 2026

Hapoel Kirjat Ono - Bnei Jaffa Ortodoxim Predikce a tipy na sázení.

Hapoel Kirjat Ono versus Bnei Jaffa Ortodoxim se koná v 12:00 dne 27.08.2026.

Hapoel Kiriat Ono
Hapoel Kirjat Ono
Bnei Jaffa Ortodoxim
Bnei Jaffa Ortodoxim

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Hapoel Kirjat Ono vs Bnei Jaffa Ortodoxim, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Draw Away" a předpokládaný výsledek "Hapoel Kirjat Ono" s kurzem +105 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Draw Away
Hapoel Kirjat Ono
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Hapoel Kirjat Ono - Bnei Jaffa Ortodoxim od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost GAZLAM (ranking at 80 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 10.5 na zisku tím, že vsadí 10 na Hapoel Kirjat Ono (+105) v Home Draw Away sázce.

GAZLAM
GAZLAM
Umístění: 80/1287
Zisk: 78.58
Home Draw Away
+105 for Hapoel Kirjat Ono
10/10
Přibližný profit 10.50

JohnnyBet sázkové tipy pro Hapoel Kirjat Ono - Bnei Jaffa Ortodoxim z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, GAZLAM (s celkovým výnosem 1.84%) poskytuje předpověď pro zisk 10.5 tím, že vsadíte 10 na Hapoel Kirjat Ono (+105) na trhu Home Draw Away.

GAZLAM
GAZLAM
Umístění: 392/1287
Yield: 1.84%
Home Draw Away
+105 for Hapoel Kirjat Ono
10/10
Přibližný profit 10.50

JohnnyBet sázkové tipy pro Hapoel Kirjat Ono - Bnei Jaffa Ortodoxim od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! GAZLAM , s parametrem ODI -6.54 sázky 10 s kurzem +105 na Hapoel Kirjat Ono na Home Draw Away trhu. Může to přinést 10.5 zisk.

GAZLAM
GAZLAM
Umístění: 1260/1287
ODI: -6.54
Home Draw Away
+105 for Hapoel Kirjat Ono
10/10
Přibližný profit 10.50

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Hapoel Kirjat Ono vs Bnei Jaffa Ortodoxim

Jaký výsledek pro Hapoel Kirjat Ono vs Bnei Jaffa Ortodoxim předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Hapoel Kirjat Ono v trhu Home Draw Away s kurzem +105 a vkladem 10 od GAZLAM .

Home Draw Away
+105 for Hapoel Kirjat Ono
10/10
Přibližný profit 10.50

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Hapoel Kirjat Ono vs. Bnei Jaffa Ortodoxim. Ta nejlepší predikce s 100% z hlasů je výhra pro Hapoel Kirjat Ono (odds of +105). Zatímco výhra pro Bnei Jaffa Ortodoxim (+190) nasbírala 0% z hlasů, s 0% předpovídá remízu (+131).

1 100%
X 0%
2 0%

Hapoel Kirjat Ono vs Bnei Jaffa Ortodoxim Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky +105 na Hapoel Kirjat Ono (Home Draw Away)
Hrát zodpovědně