02.08.2026 08:00 Kazakhstan Premier League 2026

FC Okžetpes - FC Altai Öskemen Predikce a tipy na sázení.

FC Okžetpes versus FC Altai Öskemen se koná v 08:00 dne 02.08.2026.

FC Okzhetpes
FC Okžetpes
FC Altai Oskemen
FC Altai Öskemen

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi FC Okžetpes vs FC Altai Öskemen, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Draw Away" a předpokládaný výsledek "FC Okžetpes" s kurzem -2500 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Draw Away
FC Okžetpes
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro FC Okžetpes - FC Altai Öskemen od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost abreujg78 (ranking at 1 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 0.4 na zisku tím, že vsadí 10 na FC Okžetpes (-2500) v Home Draw Away sázce.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1/279
Zisk: 0.0
Home Draw Away
-2500 for FC Okžetpes
10/10
Přibližný profit 0.40

JohnnyBet sázkové tipy pro FC Okžetpes - FC Altai Öskemen z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, abreujg78 (s celkovým výnosem 0.0%) poskytuje předpověď pro zisk 0.4 tím, že vsadíte 10 na FC Okžetpes (-2500) na trhu Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1/279
Yield: 0.0%
Home Draw Away
-2500 for FC Okžetpes
10/10
Přibližný profit 0.40

JohnnyBet sázkové tipy pro FC Okžetpes - FC Altai Öskemen od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! abreujg78, s parametrem ODI 0.0 sázky 10 s kurzem -2500 na FC Okžetpes na Home Draw Away trhu. Může to přinést 0.4 zisk.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1/279
ODI: 0.0
Home Draw Away
-2500 for FC Okžetpes
10/10
Přibližný profit 0.40

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas FC Okžetpes vs FC Altai Öskemen

Jaký výsledek pro FC Okžetpes vs FC Altai Öskemen předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na FC Okžetpes v trhu Home Draw Away s kurzem -2500 a vkladem 10 od abreujg78.

Home Draw Away
-2500 for FC Okžetpes
10/10
Přibližný profit 0.40

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas FC Okžetpes vs. FC Altai Öskemen. Ta nejlepší predikce s 100% z hlasů je výhra pro FC Okžetpes (odds of -2500). Zatímco výhra pro FC Altai Öskemen nasbírala 0% z hlasů, s 0% předpovídá remízu.

1 100%
X 0%
2 0%

FC Okžetpes vs FC Altai Öskemen Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -2500 na FC Okžetpes (Home Draw Away)
Hrát zodpovědně