01.08.2026 19:00 Mexico Liga de Expansion MX 2026/2027

CD Tapatio - Jaibos Tampico Madero Predikce a tipy na sázení.

CD Tapatio versus Jaibos Tampico Madero se koná v 19:00 dne 01.08.2026.

CD Tapatio
CD Tapatio
Jaibos Tampico Madero
Jaibos Tampico Madero

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi CD Tapatio vs Jaibos Tampico Madero, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Draw Away" a předpokládaný výsledek "Jaibos Tampico Madero" s kurzem +209 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Draw Away
Jaibos Tampico Madero
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro CD Tapatio - Jaibos Tampico Madero od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost abreujg78 (ranking at 1 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 16.72 na zisku tím, že vsadí 8 na Jaibos Tampico Madero (+209) v Home Draw Away sázce.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1/245
Zisk: 0.0
Home Draw Away
+209 for Jaibos Tampico Madero
8/10
Přibližný profit 16.72

JohnnyBet sázkové tipy pro CD Tapatio - Jaibos Tampico Madero z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, abreujg78 (s celkovým výnosem 0.0%) poskytuje předpověď pro zisk 16.72 tím, že vsadíte 8 na Jaibos Tampico Madero (+209) na trhu Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1/245
Yield: 0.0%
Home Draw Away
+209 for Jaibos Tampico Madero
8/10
Přibližný profit 16.72

JohnnyBet sázkové tipy pro CD Tapatio - Jaibos Tampico Madero od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! abreujg78, s parametrem ODI 0.0 sázky 8 s kurzem +209 na Jaibos Tampico Madero na Home Draw Away trhu. Může to přinést 16.72 zisk.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1/245
ODI: 0.0
Home Draw Away
+209 for Jaibos Tampico Madero
8/10
Přibližný profit 16.72

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas CD Tapatio vs Jaibos Tampico Madero

Jaký výsledek pro CD Tapatio vs Jaibos Tampico Madero předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Jaibos Tampico Madero v trhu Home Draw Away s kurzem +209 a vkladem 8 od abreujg78.

Home Draw Away
+209 for Jaibos Tampico Madero
8/10
Přibližný profit 16.72

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas CD Tapatio vs. Jaibos Tampico Madero. Nejlepší predikce s 100% hlasů, je výhra pro Jaibos Tampico Madero (odds of +209). Výhra pro CD Tapatio (+118) nasbírala 0% hlasů, z 0% hlasů na remízu (+238).

1 0%
X 0%
2 100%

CD Tapatio vs Jaibos Tampico Madero Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky +209 na Jaibos Tampico Madero (Home Draw Away)
Hrát zodpovědně