01.08.2026 08:00 Denmark 2. Division 2026/2027

Hellerup IK - VSK Aarhus Predikce a tipy na sázení.

Hellerup IK versus VSK Aarhus se koná v 08:00 dne 01.08.2026.

Hellerup IK
Hellerup IK
VSK Arhus
VSK Aarhus

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Hellerup IK vs VSK Aarhus, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Draw Away" a předpokládaný výsledek "VSK Aarhus" s kurzem -130 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Draw Away
VSK Aarhus
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Hellerup IK - VSK Aarhus od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost abreujg78 (ranking at 2232 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 7.7 na zisku tím, že vsadí 10 na VSK Aarhus (-130) v Home Draw Away sázce.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 2232/2053
Zisk: -1380.93
Home Draw Away
-130 for VSK Aarhus
10/10
Přibližný profit 7.70

JohnnyBet sázkové tipy pro Hellerup IK - VSK Aarhus z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, abreujg78 (s celkovým výnosem -10.46%) poskytuje předpověď pro zisk 7.7 tím, že vsadíte 10 na VSK Aarhus (-130) na trhu Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1187/2053
Yield: -10.46%
Home Draw Away
-130 for VSK Aarhus
10/10
Přibližný profit 7.70

JohnnyBet sázkové tipy pro Hellerup IK - VSK Aarhus od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! abreujg78, s parametrem ODI -374.61 sázky 10 s kurzem -130 na VSK Aarhus na Home Draw Away trhu. Může to přinést 7.7 zisk.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 2238/2053
ODI: -374.61
Home Draw Away
-130 for VSK Aarhus
10/10
Přibližný profit 7.70

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Hellerup IK vs VSK Aarhus

Jaký výsledek pro Hellerup IK vs VSK Aarhus předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na VSK Aarhus v trhu Home Draw Away s kurzem -130 a vkladem 10 od abreujg78.

Home Draw Away
-130 for VSK Aarhus
10/10
Přibližný profit 7.70

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Hellerup IK vs. VSK Aarhus. Nejlepší predikce s 100% hlasů, je výhra pro VSK Aarhus (odds of -130). Výhra pro Hellerup IK (+214) nasbírala 0% hlasů, z 0% hlasů na remízu (+247).

1 0%
X 0%
2 100%

Hellerup IK vs VSK Aarhus Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -130 na VSK Aarhus (Home Draw Away)
Hrát zodpovědně