24.10.2026 17:30 • Brazil • Serie A 2026

Vasco da Gama - Corinthians Predikce a tipy na sázení.

Vasco da Gama versus Corinthians se koná v 17:30 dne 24.10.2026.

Vasco da Gama RJ
Vasco da Gama
—
Corinthians Paulista
Corinthians

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Vasco da Gama vs Corinthians, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Draw Away" a předpokládaný výsledek "Vasco da Gama" s kurzem -145 od 2 z 2 uživatelů. Další oblíbenou sázkovou řadou je "Asian Handicap (-0.75)" s výsledkem "Vasco da Gama (-0.75), money back on draw" (kurz -110) od 100%. Za třetí, sázka "Matchbet And Totals" s výsledkem "Vasco da Gama, Over 2.5" s kurzem +179 byla předpovězena 1 z 1 tipérů (100%).

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Draw Away
Vasco da Gama
100%
2 z 2 tipérů
Over/Under 1.5
Under
100%
1 z 1 tipérů
Asian Handicap (-0.75)
Vasco da Gama (-0.75), money back on draw
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Vasco da Gama - Corinthians od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost finallygreen (ranking at 29 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 6.9 na zisku tím, že vsadí 10 na Vasco da Gama (-145) v Home Draw Away sázce. Na druhou stranu Odssmind (s umístěním na 46) dává tip na -110 na Vasco da Gama (-0.75), money back on draw (Asian Handicap (-0.75)) vložením 10, aby získal odhadovaný zisk 9.1. Třetí nejziskovější tipař (305 této sezóny), Juri777 odhaduje, že dosáhne 17.9 zisku tím, že vsadí 10 na +179 za Vasco da Gama, Over 2.5 na trhu Matchbet And Totals.

finallygreen
finallygreen
Umístění: 29/1966
Zisk: 172.6
Home Draw Away
-145 for Vasco da Gama
10/10
Přibližný profit 6.90
Odssmind
Odssmind
Umístění: 46/1966
Zisk: 128.9
Asian Handicap (-0.75)
-110 for Vasco da Gama (-0.75), money back on draw
10/10
Přibližný profit 9.10
Juri777
Juri777
Umístění: 305/1966
Zisk: 15.82
Matchbet And Totals
+179 for Vasco da Gama, Over 2.5
10/10
Přibližný profit 17.90
Isaias2027
Umístění: 1575/1966
Zisk: -104.62
Home Draw Away
-145 for Vasco da Gama
10/10
Přibližný profit 6.90
Isaias2027
Umístění: 1575/1966
Zisk: -104.62
Over/Under 1.5
+252 for Under
8/10
Přibližný profit 20.16

JohnnyBet sázkové tipy pro Vasco da Gama - Corinthians z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, finallygreen (s celkovým výnosem 5.67%) poskytuje předpověď pro zisk 6.9 tím, že vsadíte 10 na Vasco da Gama (-145) na trhu Home Draw Away. Pak je tu Odssmind s výnosem 4.49%. Dáváte tip s podílem 10 na Vasco da Gama (-0.75), money back on draw (-110) v Asian Handicap (-0.75). Odhadovaný zisk je 9.1. Juri777 (0.07%) vybral +179 pro Vasco da Gama, Over 2.5 na trhu Matchbet And Totals. Pokud je vsazení 10 správné, přinese zisk 17.9.

finallygreen
finallygreen
Umístění: 435/1966
Yield: 5.67%
Home Draw Away
-145 for Vasco da Gama
10/10
Přibližný profit 6.90
Odssmind
Odssmind
Umístění: 462/1966
Yield: 4.49%
Asian Handicap (-0.75)
-110 for Vasco da Gama (-0.75), money back on draw
10/10
Přibližný profit 9.10
Juri777
Juri777
Umístění: 636/1966
Yield: 0.07%
Matchbet And Totals
+179 for Vasco da Gama, Over 2.5
10/10
Přibližný profit 17.90
Isaias2027
Umístění: 1476/1966
Yield: -16.85%
Home Draw Away
-145 for Vasco da Gama
10/10
Přibližný profit 6.90
Isaias2027
Umístění: 1476/1966
Yield: -16.85%
Over/Under 1.5
+252 for Under
8/10
Přibližný profit 20.16

JohnnyBet sázkové tipy pro Vasco da Gama - Corinthians od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! Isaias2027, s parametrem ODI 4.61 sázky 10 s kurzem -145 na Vasco da Gama na Home Draw Away trhu. Může to přinést 6.9 zisk. finallygreen (ODI: 1.77) umístí sázkový tip, abyste získali 6.9 zisk vložením 10 na Vasco da Gama (-145) v Home Draw Away sázce. Třetí v celkovém hodnocení (ODI: -1.79), Odssmind, si vybral Asian Handicap (-0.75) trh tím, že šel s podílem 10 s kurzem -110 na Vasco da Gama (-0.75), money back on draw, odhadem zisku 9.1.

Isaias2027
Umístění: 311/1966
ODI: 4.61
Home Draw Away
-145 for Vasco da Gama
10/10
Přibližný profit 6.90
Isaias2027
Umístění: 311/1966
ODI: 4.61
Over/Under 1.5
+252 for Under
8/10
Přibližný profit 20.16
finallygreen
finallygreen
Umístění: 406/1966
ODI: 1.77
Home Draw Away
-145 for Vasco da Gama
10/10
Přibližný profit 6.90
Odssmind
Odssmind
Umístění: 1573/1966
ODI: -1.79
Asian Handicap (-0.75)
-110 for Vasco da Gama (-0.75), money back on draw
10/10
Přibližný profit 9.10
Juri777
Juri777
Umístění: 2015/1966
ODI: -207.71
Matchbet And Totals
+179 for Vasco da Gama, Over 2.5
10/10
Přibližný profit 17.90

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Vasco da Gama vs Corinthians

Jaký výsledek pro Vasco da Gama vs Corinthians předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Vasco da Gama (-0.75), money back on draw v trhu Asian Handicap (-0.75) s kurzem -110 a vkladem 10 od Odssmind. Sázka na Vasco da Gama (-145) v trhu Home Draw Away s vkladem 10 od finallygreen je dalším favoritem AI. Třetí nejpravděpodobnější výherní sázkou podle algoritmu je Vasco da Gama, Over 2.5 v trhu Matchbet And Totals, na kterou Juri777 sází 10 s kurzem +179.

Asian Handicap (-0.75)
-110 for Vasco da Gama (-0.75), money back on draw
10/10
Přibližný profit 9.10
Home Draw Away
-145 for Vasco da Gama
10/10
Přibližný profit 6.90
Matchbet And Totals
+179 for Vasco da Gama, Over 2.5
10/10
Přibližný profit 17.90
Home Draw Away
-145 for Vasco da Gama
10/10
Přibližný profit 6.90
Over/Under 1.5
+252 for Under
8/10
Přibližný profit 20.16

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Vasco da Gama vs. Corinthians. Ta nejlepší predikce s 100% z hlasů je výhra pro Vasco da Gama (odds of -145). Zatímco výhra pro Corinthians (+399) nasbírala 0% z hlasů, s 0% předpovídá remízu (+276).

1 100%
X 0%
2 0%

Vasco da Gama vs Corinthians Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -145 na Vasco da Gama (Home Draw Away)
Tip 2:
Sázky +252 na Under (Over/Under 1.5)
Hrát zodpovědně