02.11.2026 15:00 • Spain • LaLiga 2026/2027

Deportivo La Coruňa - Osasuna Predikce a tipy na sázení.

Deportivo La Coruňa versus Osasuna se koná v 15:00 dne 02.11.2026.

Deportivo La Coruna
Deportivo La Coruňa
—
Osasuna
Osasuna

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Deportivo La Coruňa vs Osasuna, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Draw Away" a předpokládaný výsledek "Deportivo La Coruňa" s kurzem +124 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Draw Away
Deportivo La Coruňa
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Deportivo La Coruňa - Osasuna od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost GamblingSport19 (ranking at 1986 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 12.4 na zisku tím, že vsadí 10 na Deportivo La Coruňa (+124) v Home Draw Away sázce.

GamblingSport19
GamblingSport19
Umístění: 1986/1915
Zisk: -2489.58
Home Draw Away
+124 for Deportivo La Coruňa
10/10
Přibližný profit 12.40

JohnnyBet sázkové tipy pro Deportivo La Coruňa - Osasuna z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, GamblingSport19 (s celkovým výnosem -9.02%) poskytuje předpověď pro zisk 12.4 tím, že vsadíte 10 na Deportivo La Coruňa (+124) na trhu Home Draw Away.

GamblingSport19
GamblingSport19
Umístění: 1197/1915
Yield: -9.02%
Home Draw Away
+124 for Deportivo La Coruňa
10/10
Přibližný profit 12.40

JohnnyBet sázkové tipy pro Deportivo La Coruňa - Osasuna od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! GamblingSport19, s parametrem ODI -8780.39 sázky 10 s kurzem +124 na Deportivo La Coruňa na Home Draw Away trhu. Může to přinést 12.4 zisk.

GamblingSport19
GamblingSport19
Umístění: 1997/1915
ODI: -8780.39
Home Draw Away
+124 for Deportivo La Coruňa
10/10
Přibližný profit 12.40

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Deportivo La Coruňa vs Osasuna

Jaký výsledek pro Deportivo La Coruňa vs Osasuna předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Deportivo La Coruňa v trhu Home Draw Away s kurzem +124 a vkladem 10 od GamblingSport19.

Home Draw Away
+124 for Deportivo La Coruňa
10/10
Přibližný profit 12.40

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Deportivo La Coruňa vs. Osasuna. Ta nejlepší predikce s 100% z hlasů je výhra pro Deportivo La Coruňa (odds of +124). Zatímco výhra pro Osasuna nasbírala 0% z hlasů, s 0% předpovídá remízu.

1 100%
X 0%
2 0%

Deportivo La Coruňa vs Osasuna Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky +124 na Deportivo La Coruňa (Home Draw Away)
Hrát zodpovědně