30.08.2026 15:00 Chile Primera Division 2026

Universidad de Concepcion - Universidad de Chile Predikce a tipy na sázení.

Universidad de Concepcion versus Universidad de Chile se koná v 15:00 dne 30.08.2026.

C.D. Universidad de Concepcion
Universidad de Concepcion
Universidad de Chile
Universidad de Chile

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Universidad de Concepcion vs Universidad de Chile, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Draw Away" a předpokládaný výsledek "Universidad de Chile" s kurzem -149 od 2 z 2 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Draw Away
Universidad de Chile
100%
2 z 2 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Universidad de Concepcion - Universidad de Chile od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost Kibetchemu (ranking at 1297 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 6.7 na zisku tím, že vsadí 10 na Universidad de Chile (-149) v Home Draw Away sázce. Na druhou stranu Demon888 (s umístěním na 1302) dává tip na -149 na Universidad de Chile (Home Draw Away) vložením 10, aby získal odhadovaný zisk 6.7.

Kibetchemu
Kibetchemu
Umístění: 1297/1322
Zisk: -179.04
Home Draw Away
-149 for Universidad de Chile
10/10
Přibližný profit 6.70
Demon888
Umístění: 1302/1322
Zisk: -185.46
Home Draw Away
-149 for Universidad de Chile
10/10
Přibližný profit 6.70

JohnnyBet sázkové tipy pro Universidad de Concepcion - Universidad de Chile z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, Kibetchemu (s celkovým výnosem -2.98%) poskytuje předpověď pro zisk 6.7 tím, že vsadíte 10 na Universidad de Chile (-149) na trhu Home Draw Away. Pak je tu Demon888 s výnosem -6.29%. Dáváte tip s podílem 10 na Universidad de Chile (-149) v Home Draw Away. Odhadovaný zisk je 6.7.

Kibetchemu
Kibetchemu
Umístění: 618/1322
Yield: -2.98%
Home Draw Away
-149 for Universidad de Chile
10/10
Přibližný profit 6.70
Demon888
Umístění: 768/1322
Yield: -6.29%
Home Draw Away
-149 for Universidad de Chile
10/10
Přibližný profit 6.70

JohnnyBet sázkové tipy pro Universidad de Concepcion - Universidad de Chile od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! Demon888, s parametrem ODI -9.42 sázky 10 s kurzem -149 na Universidad de Chile na Home Draw Away trhu. Může to přinést 6.7 zisk. Kibetchemu (ODI: -49.69) umístí sázkový tip, abyste získali 6.7 zisk vložením 10 na Universidad de Chile (-149) v Home Draw Away sázce.

Demon888
Umístění: 1335/1322
ODI: -9.42
Home Draw Away
-149 for Universidad de Chile
10/10
Přibližný profit 6.70
Kibetchemu
Kibetchemu
Umístění: 1428/1322
ODI: -49.69
Home Draw Away
-149 for Universidad de Chile
10/10
Přibližný profit 6.70

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Universidad de Concepcion vs Universidad de Chile

Jaký výsledek pro Universidad de Concepcion vs Universidad de Chile předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Universidad de Chile v trhu Home Draw Away s kurzem -149 a vkladem 10 od Kibetchemu. Sázka na Universidad de Chile (-149) v trhu Home Draw Away s vkladem 10 od Demon888 je dalším favoritem AI.

Home Draw Away
-149 for Universidad de Chile
10/10
Přibližný profit 6.70
Home Draw Away
-149 for Universidad de Chile
10/10
Přibližný profit 6.70

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Universidad de Concepcion vs. Universidad de Chile. Nejlepší predikce s 100% hlasů, je výhra pro Universidad de Chile (odds of -149). Výhra pro Universidad de Concepcion (+361) nasbírala 0% hlasů, z 0% hlasů na remízu (+266).

1 0%
X 0%
2 100%

Universidad de Concepcion vs Universidad de Chile Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -149 na Universidad de Chile (Home Draw Away)
Hrát zodpovědně