30.08.2026 15:00 Chile Primera B 2026

Deportes Temuco - Puerto Montt Predikce a tipy na sázení.

Deportes Temuco versus Puerto Montt se koná v 15:00 dne 30.08.2026.

Deportes Temuco
Deportes Temuco
Puerto Montt
Puerto Montt

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Deportes Temuco vs Puerto Montt, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Draw Away" a předpokládaný výsledek "Deportes Temuco" s kurzem -108 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Draw Away
Deportes Temuco
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Deportes Temuco - Puerto Montt od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost Kibetchemu (ranking at 1297 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 9.3 na zisku tím, že vsadí 10 na Deportes Temuco (-108) v Home Draw Away sázce.

Kibetchemu
Kibetchemu
Umístění: 1297/1323
Zisk: -179.04
Home Draw Away
-108 for Deportes Temuco
10/10
Přibližný profit 9.30

JohnnyBet sázkové tipy pro Deportes Temuco - Puerto Montt z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, Kibetchemu (s celkovým výnosem -2.98%) poskytuje předpověď pro zisk 9.3 tím, že vsadíte 10 na Deportes Temuco (-108) na trhu Home Draw Away.

Kibetchemu
Kibetchemu
Umístění: 618/1323
Yield: -2.98%
Home Draw Away
-108 for Deportes Temuco
10/10
Přibližný profit 9.30

JohnnyBet sázkové tipy pro Deportes Temuco - Puerto Montt od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! Kibetchemu, s parametrem ODI -49.69 sázky 10 s kurzem -108 na Deportes Temuco na Home Draw Away trhu. Může to přinést 9.3 zisk.

Kibetchemu
Kibetchemu
Umístění: 1428/1323
ODI: -49.69
Home Draw Away
-108 for Deportes Temuco
10/10
Přibližný profit 9.30

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Deportes Temuco vs Puerto Montt

Jaký výsledek pro Deportes Temuco vs Puerto Montt předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Deportes Temuco v trhu Home Draw Away s kurzem -108 a vkladem 10 od Kibetchemu.

Home Draw Away
-108 for Deportes Temuco
10/10
Přibližný profit 9.30

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Deportes Temuco vs. Puerto Montt. Ta nejlepší predikce s 100% z hlasů je výhra pro Deportes Temuco (odds of -108). Zatímco výhra pro Puerto Montt (-125) nasbírala 0% z hlasů, s 0% předpovídá remízu (-1000).

1 100%
X 0%
2 0%

Deportes Temuco vs Puerto Montt Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -108 na Deportes Temuco (Home Draw Away)
Hrát zodpovědně