23.09.2026 13:00 United States ITF W50 Berkeley 2026

Sholokhova Maria - Anna Sinclair Rogers Predikce a tipy na sázení.

Sholokhova Maria versus Anna Sinclair Rogers se koná v 13:00 dne 23.09.2026.

Sholokhova Maria
Anna Sinclair Rogers

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Sholokhova Maria vs Anna Sinclair Rogers, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Away" a předpokládaný výsledek "Anna Sinclair Rogers" s kurzem -101 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Away
Anna Sinclair Rogers
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Sholokhova Maria - Anna Sinclair Rogers od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost gergi1505 (ranking at 1670 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 9.9 na zisku tím, že vsadí 10 na Anna Sinclair Rogers (-101) v Home Away sázce.

gergi1505
gergi1505
Umístění: 1670/1651
Zisk: -741.94
Home Away
-101 for Anna Sinclair Rogers
10/10
Přibližný profit 9.90

JohnnyBet sázkové tipy pro Sholokhova Maria - Anna Sinclair Rogers z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, gergi1505 (s celkovým výnosem -5.99%) poskytuje předpověď pro zisk 9.9 tím, že vsadíte 10 na Anna Sinclair Rogers (-101) na trhu Home Away.

gergi1505
gergi1505
Umístění: 891/1651
Yield: -5.99%
Home Away
-101 for Anna Sinclair Rogers
10/10
Přibližný profit 9.90

JohnnyBet sázkové tipy pro Sholokhova Maria - Anna Sinclair Rogers od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! gergi1505, s parametrem ODI -447.41 sázky 10 s kurzem -101 na Anna Sinclair Rogers na Home Away trhu. Může to přinést 9.9 zisk.

gergi1505
gergi1505
Umístění: 1720/1651
ODI: -447.41
Home Away
-101 for Anna Sinclair Rogers
10/10
Přibližný profit 9.90

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Sholokhova Maria vs Anna Sinclair Rogers

Jaký výsledek pro Sholokhova Maria vs Anna Sinclair Rogers předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Anna Sinclair Rogers v trhu Home Away s kurzem -101 a vkladem 10 od gergi1505.

Home Away
-101 for Anna Sinclair Rogers
10/10
Přibližný profit 9.90

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Sholokhova Maria vs. Anna Sinclair Rogers. Nejlepší tip s 100% hlasů je výhra Anna Sinclair Rogers (kurz -101). Vítězství Sholokhova Maria (-164) nasbíralo 0% hlasů.

1 0%
2 100%

Sholokhova Maria vs Anna Sinclair Rogers Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -101 na Anna Sinclair Rogers (Home Away)
Hrát zodpovědně