23.09.2026 21:00 El Salvador Primera Division 2026/2027

CD Luis Angel Firpo - CD Cacahuatique Predikce a tipy na sázení.

CD Luis Angel Firpo versus CD Cacahuatique se koná v 21:00 dne 23.09.2026.

CD Luis Angel Firpo
CD Luis Angel Firpo
CD Cacahuatique
CD Cacahuatique

Na co sázet?

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Draw Away
Draw
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro CD Luis Angel Firpo - CD Cacahuatique od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost abreujg78 (ranking at 1745 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 19.04 na zisku tím, že vsadí 8 na Draw (+238) v Home Draw Away sázce.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1745/1648
Zisk: -25525.3
Home Draw Away
+238 for Draw
8/10
Přibližný profit 19.04

JohnnyBet sázkové tipy pro CD Luis Angel Firpo - CD Cacahuatique z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, abreujg78 (s celkovým výnosem -18.99%) poskytuje předpověď pro zisk 19.04 tím, že vsadíte 8 na Draw (+238) na trhu Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1270/1648
Yield: -18.99%
Home Draw Away
+238 for Draw
8/10
Přibližný profit 19.04

JohnnyBet sázkové tipy pro CD Luis Angel Firpo - CD Cacahuatique od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! abreujg78, s parametrem ODI -28438.8 sázky 8 s kurzem +238 na Draw na Home Draw Away trhu. Může to přinést 19.04 zisk.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1743/1648
ODI: -28438.8
Home Draw Away
+238 for Draw
8/10
Přibližný profit 19.04

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas CD Luis Angel Firpo vs CD Cacahuatique

Jaký výsledek pro CD Luis Angel Firpo vs CD Cacahuatique předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Draw v trhu Home Draw Away s kurzem +238 a vkladem 8 od abreujg78.

Home Draw Away
+238 for Draw
8/10
Přibližný profit 19.04

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas CD Luis Angel Firpo vs. CD Cacahuatique. Top predikce, s 100% z hlasů je remíza (odds of +238). Výhra pro CD Luis Angel Firpo (-159) nasbírala 0%. 0% předpovídá výhru pro CD Cacahuatique (+380).

1 0%
X 100%
2 0%

CD Luis Angel Firpo vs CD Cacahuatique Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky +238 na Draw (Home Draw Away)
Hrát zodpovědně