23.09.2026 14:00 Scotland Scottish Open Qualifier 2026

Michael Holt - Ian Burns Predikce a tipy na sázení.

Michael Holt versus Ian Burns se koná v 14:00 dne 23.09.2026.

Michael Holt
Ian Burns

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Michael Holt vs Ian Burns, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Away" a předpokládaný výsledek "Michael Holt" s kurzem -132 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Away
Michael Holt
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Michael Holt - Ian Burns od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost abreujg78 (ranking at 1745 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 7.6 na zisku tím, že vsadí 10 na Michael Holt (-132) v Home Away sázce.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1745/1650
Zisk: -25525.3
Home Away
-132 for Michael Holt
10/10
Přibližný profit 7.60

JohnnyBet sázkové tipy pro Michael Holt - Ian Burns z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, abreujg78 (s celkovým výnosem -18.99%) poskytuje předpověď pro zisk 7.6 tím, že vsadíte 10 na Michael Holt (-132) na trhu Home Away.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1270/1650
Yield: -18.99%
Home Away
-132 for Michael Holt
10/10
Přibližný profit 7.60

JohnnyBet sázkové tipy pro Michael Holt - Ian Burns od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! abreujg78, s parametrem ODI -28438.8 sázky 10 s kurzem -132 na Michael Holt na Home Away trhu. Může to přinést 7.6 zisk.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1743/1650
ODI: -28438.8
Home Away
-132 for Michael Holt
10/10
Přibližný profit 7.60

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Michael Holt vs Ian Burns

Jaký výsledek pro Michael Holt vs Ian Burns předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Michael Holt v trhu Home Away s kurzem -132 a vkladem 10 od abreujg78.

Home Away
-132 for Michael Holt
10/10
Přibližný profit 7.60

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Michael Holt vs. Ian Burns. Nejlepší předpovědí s 100% hlasů je výhra Michael Holt (kurz -132). Zatímco vítězství Ian Burns nasbíralo 0% hlasů.

1 100%
2 0%

Michael Holt vs Ian Burns Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -132 na Michael Holt (Home Away)
Hrát zodpovědně