03.08.2026 11:00 Canada ATP Montreal 2026

Pablo Carreño-Busta - Valentin Royer Predikce a tipy na sázení.

Pablo Carreño-Busta versus Valentin Royer se koná v 11:00 dne 03.08.2026.

Pablo Carreño-Busta
Valentin Royer

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Pablo Carreño-Busta vs Valentin Royer, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Away" a předpokládaný výsledek "Pablo Carreño-Busta" s kurzem -227 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Away
Pablo Carreño-Busta
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Pablo Carreño-Busta - Valentin Royer od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost Bonge (ranking at 367 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 4.4 na zisku tím, že vsadí 10 na Pablo Carreño-Busta (-227) v Home Away sázce.

Bonge
Umístění: 367/591
Zisk: -9.67
Home Away
-227 for Pablo Carreño-Busta
10/10
Přibližný profit 4.40

JohnnyBet sázkové tipy pro Pablo Carreño-Busta - Valentin Royer z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, Bonge (s celkovým výnosem -5.83%) poskytuje předpověď pro zisk 4.4 tím, že vsadíte 10 na Pablo Carreño-Busta (-227) na trhu Home Away.

Bonge
Umístění: 330/591
Yield: -5.83%
Home Away
-227 for Pablo Carreño-Busta
10/10
Přibližný profit 4.40

JohnnyBet sázkové tipy pro Pablo Carreño-Busta - Valentin Royer od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! Bonge, s parametrem ODI 0.53 sázky 10 s kurzem -227 na Pablo Carreño-Busta na Home Away trhu. Může to přinést 4.4 zisk.

Bonge
Umístění: 102/591
ODI: 0.53
Home Away
-227 for Pablo Carreño-Busta
10/10
Přibližný profit 4.40

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Pablo Carreño-Busta vs Valentin Royer

Jaký výsledek pro Pablo Carreño-Busta vs Valentin Royer předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Pablo Carreño-Busta v trhu Home Away s kurzem -227 a vkladem 10 od Bonge.

Home Away
-227 for Pablo Carreño-Busta
10/10
Přibližný profit 4.40

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Pablo Carreño-Busta vs. Valentin Royer. Nejlepší předpovědí s 100% hlasů je výhra Pablo Carreño-Busta (kurz -227). Zatímco vítězství Valentin Royer (+175) nasbíralo 0% hlasů.

1 100%
2 0%

Pablo Carreño-Busta vs Valentin Royer Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -227 na Pablo Carreño-Busta (Home Away)
Hrát zodpovědně