26.08.2026 05:30 India Mizoram Premier League 2026

Mizoram - Dinthar FC Predikce a tipy na sázení.

Mizoram versus Dinthar FC se koná v 05:30 dne 26.08.2026.

Mizoram
Dinthar FC

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Mizoram vs Dinthar FC, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Draw Away" a předpokládaný výsledek "Dinthar FC" s kurzem -312 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Draw Away
Dinthar FC
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Mizoram - Dinthar FC od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost abreujg78 (ranking at 1424 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 3.2 na zisku tím, že vsadí 10 na Dinthar FC (-312) v Home Draw Away sázce.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1424/1271
Zisk: -7060.94
Home Draw Away
-312 for Dinthar FC
10/10
Přibližný profit 3.20

JohnnyBet sázkové tipy pro Mizoram - Dinthar FC z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, abreujg78 (s celkovým výnosem -18.55%) poskytuje předpověď pro zisk 3.2 tím, že vsadíte 10 na Dinthar FC (-312) na trhu Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1013/1271
Yield: -18.55%
Home Draw Away
-312 for Dinthar FC
10/10
Přibližný profit 3.20

JohnnyBet sázkové tipy pro Mizoram - Dinthar FC od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! abreujg78, s parametrem ODI -9721.17 sázky 10 s kurzem -312 na Dinthar FC na Home Draw Away trhu. Může to přinést 3.2 zisk.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1422/1271
ODI: -9721.17
Home Draw Away
-312 for Dinthar FC
10/10
Přibližný profit 3.20

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Mizoram vs Dinthar FC

Jaký výsledek pro Mizoram vs Dinthar FC předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Dinthar FC v trhu Home Draw Away s kurzem -312 a vkladem 10 od abreujg78.

Home Draw Away
-312 for Dinthar FC
10/10
Přibližný profit 3.20

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Mizoram vs. Dinthar FC. Nejlepší predikce s 100% hlasů, je výhra pro Dinthar FC (odds of -312). Výhra pro Mizoram (+108) nasbírala 0% hlasů, z 0% hlasů na remízu (+122).

1 0%
X 0%
2 100%

Mizoram vs Dinthar FC Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -312 na Dinthar FC (Home Draw Away)
Hrát zodpovědně