26.08.2026 11:00 United States US Open Women, Qualifications 2026

Mai Hontama - Andrea Lázaro Garcia Predikce a tipy na sázení.

Mai Hontama versus Andrea Lázaro Garcia se koná v 11:00 dne 26.08.2026.

Mai Hontama
Andrea Lázaro Garcia

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Mai Hontama vs Andrea Lázaro Garcia, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Away" a předpokládaný výsledek "Mai Hontama" s kurzem -128 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Away
Mai Hontama
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Mai Hontama - Andrea Lázaro Garcia od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost abreujg78 (ranking at 1424 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 6.24 na zisku tím, že vsadí 8 na Mai Hontama (-128) v Home Away sázce.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1424/1271
Zisk: -7060.94
Home Away
-128 for Mai Hontama
8/10
Přibližný profit 6.24

JohnnyBet sázkové tipy pro Mai Hontama - Andrea Lázaro Garcia z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, abreujg78 (s celkovým výnosem -18.55%) poskytuje předpověď pro zisk 6.24 tím, že vsadíte 8 na Mai Hontama (-128) na trhu Home Away.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1013/1271
Yield: -18.55%
Home Away
-128 for Mai Hontama
8/10
Přibližný profit 6.24

JohnnyBet sázkové tipy pro Mai Hontama - Andrea Lázaro Garcia od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! abreujg78, s parametrem ODI -9721.17 sázky 8 s kurzem -128 na Mai Hontama na Home Away trhu. Může to přinést 6.24 zisk.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1422/1271
ODI: -9721.17
Home Away
-128 for Mai Hontama
8/10
Přibližný profit 6.24

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Mai Hontama vs Andrea Lázaro Garcia

Jaký výsledek pro Mai Hontama vs Andrea Lázaro Garcia předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Mai Hontama v trhu Home Away s kurzem -128 a vkladem 8 od abreujg78.

Home Away
-128 for Mai Hontama
8/10
Přibližný profit 6.24

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Mai Hontama vs. Andrea Lázaro Garcia. Nejlepší předpovědí s 100% hlasů je výhra Mai Hontama (kurz -128). Zatímco vítězství Andrea Lázaro Garcia (+106) nasbíralo 0% hlasů.

1 100%
2 0%

Mai Hontama vs Andrea Lázaro Garcia Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -128 na Mai Hontama (Home Away)
Hrát zodpovědně