02.08.2026 11:00 Finland Kakkonen 2026

Lahden Reipas - PPJ Helsinki Predikce a tipy na sázení.

Lahden Reipas versus PPJ Helsinki se koná v 11:00 dne 02.08.2026.

Lahden Reipas
Lahden Reipas
PPJ Helsinki
PPJ Helsinki

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Lahden Reipas vs PPJ Helsinki, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Draw Away" a předpokládaný výsledek "Lahden Reipas" s kurzem -132 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Over/Under 1.5, 1st Half
Over
100%
1 z 1 tipérů
Home Draw Away
Lahden Reipas
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Lahden Reipas - PPJ Helsinki od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost Klave33 (ranking at 44 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 8.6 na zisku tím, že vsadí 10 na Over (-116) v Over/Under 1.5, 1st Half sázce. Na druhou stranu Störtebecker (s umístěním na 104) dává tip na -132 na Lahden Reipas (Home Draw Away) vložením 10, aby získal odhadovaný zisk 7.6.

Klave33
Klave33
Umístění: 44/607
Zisk: 43.96
Over/Under 1.5, 1st Half
-116 for Over
10/10
Přibližný profit 8.60
Störtebecker
Störtebecker
Umístění: 104/607
Zisk: 18.7
Home Draw Away
-132 for Lahden Reipas
10/10
Přibližný profit 7.60

JohnnyBet sázkové tipy pro Lahden Reipas - PPJ Helsinki z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, Störtebecker (s celkovým výnosem 20.78%) poskytuje předpověď pro zisk 7.6 tím, že vsadíte 10 na Lahden Reipas (-132) na trhu Home Draw Away. Pak je tu Klave33 s výnosem 4.1%. Dáváte tip s podílem 10 na Over (-116) v Over/Under 1.5, 1st Half. Odhadovaný zisk je 8.6.

Störtebecker
Störtebecker
Umístění: 123/607
Yield: 20.78%
Home Draw Away
-132 for Lahden Reipas
10/10
Přibližný profit 7.60
Klave33
Klave33
Umístění: 238/607
Yield: 4.1%
Over/Under 1.5, 1st Half
-116 for Over
10/10
Přibližný profit 8.60

JohnnyBet sázkové tipy pro Lahden Reipas - PPJ Helsinki od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! Klave33, s parametrem ODI 1.78 sázky 10 s kurzem -116 na Over na Over/Under 1.5, 1st Half trhu. Může to přinést 8.6 zisk. Störtebecker (ODI: -0.17) umístí sázkový tip, abyste získali 7.6 zisk vložením 10 na Lahden Reipas (-132) v Home Draw Away sázce.

Klave33
Klave33
Umístění: 54/607
ODI: 1.78
Over/Under 1.5, 1st Half
-116 for Over
10/10
Přibližný profit 8.60
Störtebecker
Störtebecker
Umístění: 363/607
ODI: -0.17
Home Draw Away
-132 for Lahden Reipas
10/10
Přibližný profit 7.60

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Lahden Reipas vs PPJ Helsinki

Jaký výsledek pro Lahden Reipas vs PPJ Helsinki předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Over v trhu Over/Under 1.5, 1st Half s kurzem -116 a vkladem 10 od Klave33. Sázka na Lahden Reipas (-132) v trhu Home Draw Away s vkladem 10 od Störtebecker je dalším favoritem AI.

Over/Under 1.5, 1st Half
-116 for Over
10/10
Přibližný profit 8.60
Home Draw Away
-132 for Lahden Reipas
10/10
Přibližný profit 7.60

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Lahden Reipas vs. PPJ Helsinki. Ta nejlepší predikce s 100% z hlasů je výhra pro Lahden Reipas (odds of -132). Zatímco výhra pro PPJ Helsinki (+252) nasbírala 0% z hlasů, s 0% předpovídá remízu (+333).

1 100%
X 0%
2 0%

Lahden Reipas vs PPJ Helsinki Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -116 na Over (Over/Under 1.5, 1st Half)
Tip 2:
Sázky -132 na Lahden Reipas (Home Draw Away)
Hrát zodpovědně