02.08.2026 08:30 Poland ATP Challenger Grodzisk Mazowiecki 2026

Dimitris Sakellaridis - Younes Lalami Laaroussi Predikce a tipy na sázení.

Dimitris Sakellaridis versus Younes Lalami Laaroussi se koná v 08:30 dne 02.08.2026.

Dimitris Sakellaridis
Younes Lalami Laaroussi

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Dimitris Sakellaridis vs Younes Lalami Laaroussi, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Away" a předpokládaný výsledek "Dimitris Sakellaridis" s kurzem -455 od 2 z 2 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Away
Dimitris Sakellaridis
100%
2 z 2 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Dimitris Sakellaridis - Younes Lalami Laaroussi od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost samax (ranking at 511 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 2.2 na zisku tím, že vsadí 10 na Dimitris Sakellaridis (-455) v Home Away sázce. Na druhou stranu mich81 (s umístěním na 516) dává tip na -455 na Dimitris Sakellaridis (Home Away) vložením 10, aby získal odhadovaný zisk 2.2.

samax
samax
Umístění: 511/593
Zisk: -67.1
Home Away
-455 for Dimitris Sakellaridis
10/10
Přibližný profit 2.20
mich81
mich81
Umístění: 516/593
Zisk: -82.4
Home Away
-455 for Dimitris Sakellaridis
10/10
Přibližný profit 2.20

JohnnyBet sázkové tipy pro Dimitris Sakellaridis - Younes Lalami Laaroussi z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, mich81 (s celkovým výnosem -3.28%) poskytuje předpověď pro zisk 2.2 tím, že vsadíte 10 na Dimitris Sakellaridis (-455) na trhu Home Away. Pak je tu samax s výnosem -23.3%. Dáváte tip s podílem 10 na Dimitris Sakellaridis (-455) v Home Away. Odhadovaný zisk je 2.2.

mich81
mich81
Umístění: 303/593
Yield: -3.28%
Home Away
-455 for Dimitris Sakellaridis
10/10
Přibližný profit 2.20
samax
samax
Umístění: 431/593
Yield: -23.3%
Home Away
-455 for Dimitris Sakellaridis
10/10
Přibližný profit 2.20

JohnnyBet sázkové tipy pro Dimitris Sakellaridis - Younes Lalami Laaroussi od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! samax, s parametrem ODI 0.9 sázky 10 s kurzem -455 na Dimitris Sakellaridis na Home Away trhu. Může to přinést 2.2 zisk. mich81 (ODI: 0.8) umístí sázkový tip, abyste získali 2.2 zisk vložením 10 na Dimitris Sakellaridis (-455) v Home Away sázce.

samax
samax
Umístění: 82/593
ODI: 0.9
Home Away
-455 for Dimitris Sakellaridis
10/10
Přibližný profit 2.20
mich81
mich81
Umístění: 86/593
ODI: 0.8
Home Away
-455 for Dimitris Sakellaridis
10/10
Přibližný profit 2.20

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Dimitris Sakellaridis vs Younes Lalami Laaroussi

Jaký výsledek pro Dimitris Sakellaridis vs Younes Lalami Laaroussi předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Dimitris Sakellaridis v trhu Home Away s kurzem -455 a vkladem 10 od samax. Sázka na Dimitris Sakellaridis (-455) v trhu Home Away s vkladem 10 od mich81 je dalším favoritem AI.

Home Away
-455 for Dimitris Sakellaridis
10/10
Přibližný profit 2.20
Home Away
-455 for Dimitris Sakellaridis
10/10
Přibližný profit 2.20

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Dimitris Sakellaridis vs. Younes Lalami Laaroussi. Nejlepší předpovědí s 100% hlasů je výhra Dimitris Sakellaridis (kurz -455). Zatímco vítězství Younes Lalami Laaroussi (+276) nasbíralo 0% hlasů.

1 100%
2 0%

Dimitris Sakellaridis vs Younes Lalami Laaroussi Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -455 na Dimitris Sakellaridis (Home Away)
Hrát zodpovědně