02.08.2026 17:00 Panama LPF 2026

Union Cocle - San Francisco FC Predikce a tipy na sázení.

Union Cocle versus San Francisco FC se koná v 17:00 dne 02.08.2026.

Union Cocle
San Francisco FC
San Francisco FC

Na co sázet?

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Draw Away
Draw
75%
3 z 4 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Union Cocle - San Francisco FC od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost Alphamatrix (ranking at 196 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 14.8 na zisku tím, že vsadí 10 na Union Cocle (+148) v Home Draw Away sázce. Na druhou stranu Sapito (s umístěním na 214) dává tip na +190 na Draw (Home Draw Away) vložením 10, aby získal odhadovaný zisk 19.0. Třetí nejziskovější tipař (514 této sezóny), Bayern007 odhaduje, že dosáhne 15.2 zisku tím, že vsadí 8 na +190 za Draw na trhu Home Draw Away.

Alphamatrix
Alphamatrix
Umístění: 196/584
Zisk: 6.2
Home Draw Away
+148 for Union Cocle
10/10
Přibližný profit 14.80
Sapito
Sapito
Umístění: 214/584
Zisk: 4.5
Home Draw Away
+190 for Draw
10/10
Přibližný profit 19.00
Bayern007
Bayern007
Umístění: 514/584
Zisk: -78.0
Home Draw Away
+190 for Draw
8/10
Přibližný profit 15.20
Home Draw Away
+214 for Draw
5/10
Přibližný profit 10.70

JohnnyBet sázkové tipy pro Union Cocle - San Francisco FC z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, Alphamatrix (s celkovým výnosem 31.0%) poskytuje předpověď pro zisk 14.8 tím, že vsadíte 10 na Union Cocle (+148) na trhu Home Draw Away. Pak je tu Sapito s výnosem 1.15%. Dáváte tip s podílem 10 na Draw (+190) v Home Draw Away. Odhadovaný zisk je 19.0. Bayern007 (-27.66%) vybral +190 pro Draw na trhu Home Draw Away. Pokud je vsazení 8 správné, přinese zisk 15.2.

Alphamatrix
Alphamatrix
Umístění: 92/584
Yield: 31.0%
Home Draw Away
+148 for Union Cocle
10/10
Přibližný profit 14.80
Sapito
Sapito
Umístění: 253/584
Yield: 1.15%
Home Draw Away
+190 for Draw
10/10
Přibližný profit 19.00
Bayern007
Bayern007
Umístění: 443/584
Yield: -27.66%
Home Draw Away
+190 for Draw
8/10
Přibližný profit 15.20
Home Draw Away
+214 for Draw
5/10
Přibližný profit 10.70

JohnnyBet sázkové tipy pro Union Cocle - San Francisco FC od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! Alphamatrix, s parametrem ODI 0.3 sázky 10 s kurzem +148 na Union Cocle na Home Draw Away trhu. Může to přinést 14.8 zisk. Bayern007 (ODI: -0.79) umístí sázkový tip, abyste získali 15.2 zisk vložením 8 na Draw (+190) v Home Draw Away sázce. Třetí v celkovém hodnocení (ODI: -2.02), Sapito, si vybral Home Draw Away trh tím, že šel s podílem 10 s kurzem +190 na Draw, odhadem zisku 19.0.

Alphamatrix
Alphamatrix
Umístění: 135/584
ODI: 0.3
Home Draw Away
+148 for Union Cocle
10/10
Přibližný profit 14.80
Bayern007
Bayern007
Umístění: 450/584
ODI: -0.79
Home Draw Away
+190 for Draw
8/10
Přibližný profit 15.20
Sapito
Sapito
Umístění: 492/584
ODI: -2.02
Home Draw Away
+190 for Draw
10/10
Přibližný profit 19.00
Home Draw Away
+214 for Draw
5/10
Přibližný profit 10.70

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Union Cocle vs San Francisco FC

Jaký výsledek pro Union Cocle vs San Francisco FC předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Union Cocle v trhu Home Draw Away s kurzem +148 a vkladem 10 od Alphamatrix. Sázka na Draw (+190) v trhu Home Draw Away s vkladem 10 od Sapito je dalším favoritem AI. Třetí nejpravděpodobnější výherní sázkou podle algoritmu je Draw v trhu Home Draw Away, na kterou Bayern007 sází 8 s kurzem +190.

Home Draw Away
+148 for Union Cocle
10/10
Přibližný profit 14.80
Home Draw Away
+190 for Draw
10/10
Přibližný profit 19.00
Home Draw Away
+190 for Draw
8/10
Přibližný profit 15.20
Home Draw Away
+214 for Draw
5/10
Přibližný profit 10.70

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Union Cocle vs. San Francisco FC. Top predikce, s 75% z hlasů je remíza (odds of +190). Výhra pro Union Cocle (+148) nasbírala 25%. 0% předpovídá výhru pro San Francisco FC (+184).

1 25%
X 75%
2 0%

Union Cocle vs San Francisco FC Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky +148 na Union Cocle (Home Draw Away)
Hrát zodpovědně