30.07.2026 21:00 Mexico ATP Los Cabos 2026

Francisco Cerundolo - Arthur Gea Predikce a tipy na sázení.

Francisco Cerundolo versus Arthur Gea se koná v 21:00 dne 30.07.2026.

Francisco Cerundolo
Arthur Gea

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Francisco Cerundolo vs Arthur Gea, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Away" a předpokládaný výsledek "Arthur Gea" s kurzem +158 od 1 z 2 uživatelů. Další oblíbenou sázkovou řadou je "Game Asian Handicap (-3.5)" s výsledkem "Francisco Cerundolo (-3.5)" (kurz +101) od 100%.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Away
Arthur Gea
50%
1 z 2 tipérů
Game Asian Handicap (-3.5)
Francisco Cerundolo (-3.5)
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Francisco Cerundolo - Arthur Gea od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost tennislover (ranking at 43 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 7.07 na zisku tím, že vsadí 7 na Francisco Cerundolo (-3.5) (+101) v Game Asian Handicap (-3.5) sázce. Na druhou stranu Noizyfoxxx (s umístěním na 2082) dává tip na +158 na Arthur Gea (Home Away) vložením 2, aby získal odhadovaný zisk 3.16. Třetí nejziskovější tipař (2222 této sezóny), Wilhelmine odhaduje, že dosáhne 5.3 zisku tím, že vsadí 10 na -189 za Francisco Cerundolo na trhu Home Away.

tennislover
tennislover
Umístění: 43/2046
Zisk: 110.81
Game Asian Handicap (-3.5)
+101 for Francisco Cerundolo (-3.5)
7/10
Přibližný profit 7.07
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Umístění: 2082/2046
Zisk: -359.45
Home Away
+158 for Arthur Gea
2/10
Přibližný profit 3.16
Wilhelmine
Wilhelmine
Umístění: 2222/2046
Zisk: -3115.58
Home Away
-189 for Francisco Cerundolo
10/10
Přibližný profit 5.30

JohnnyBet sázkové tipy pro Francisco Cerundolo - Arthur Gea z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, tennislover (s celkovým výnosem 10.68%) poskytuje předpověď pro zisk 7.07 tím, že vsadíte 7 na Francisco Cerundolo (-3.5) (+101) na trhu Game Asian Handicap (-3.5). Pak je tu Noizyfoxxx s výnosem -4.64%. Dáváte tip s podílem 2 na Arthur Gea (+158) v Home Away. Odhadovaný zisk je 3.16. Wilhelmine (-6.51%) vybral -189 pro Francisco Cerundolo na trhu Home Away. Pokud je vsazení 10 správné, přinese zisk 5.3.

tennislover
tennislover
Umístění: 435/2046
Yield: 10.68%
Game Asian Handicap (-3.5)
+101 for Francisco Cerundolo (-3.5)
7/10
Přibližný profit 7.07
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Umístění: 884/2046
Yield: -4.64%
Home Away
+158 for Arthur Gea
2/10
Přibližný profit 3.16
Wilhelmine
Wilhelmine
Umístění: 978/2046
Yield: -6.51%
Home Away
-189 for Francisco Cerundolo
10/10
Přibližný profit 5.30

JohnnyBet sázkové tipy pro Francisco Cerundolo - Arthur Gea od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! tennislover, s parametrem ODI 1.91 sázky 7 s kurzem +101 na Francisco Cerundolo (-3.5) na Game Asian Handicap (-3.5) trhu. Může to přinést 7.07 zisk. Noizyfoxxx (ODI: -38.83) umístí sázkový tip, abyste získali 3.16 zisk vložením 2 na Arthur Gea (+158) v Home Away sázce. Třetí v celkovém hodnocení (ODI: -314.78), Wilhelmine, si vybral Home Away trh tím, že šel s podílem 10 s kurzem -189 na Francisco Cerundolo, odhadem zisku 5.3.

tennislover
tennislover
Umístění: 465/2046
ODI: 1.91
Game Asian Handicap (-3.5)
+101 for Francisco Cerundolo (-3.5)
7/10
Přibližný profit 7.07
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Umístění: 2148/2046
ODI: -38.83
Home Away
+158 for Arthur Gea
2/10
Přibližný profit 3.16
Wilhelmine
Wilhelmine
Umístění: 2212/2046
ODI: -314.78
Home Away
-189 for Francisco Cerundolo
10/10
Přibližný profit 5.30

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Francisco Cerundolo vs Arthur Gea

Jaký výsledek pro Francisco Cerundolo vs Arthur Gea předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Francisco Cerundolo (-3.5) v trhu Game Asian Handicap (-3.5) s kurzem +101 a vkladem 7 od tennislover. Sázka na Arthur Gea (+158) v trhu Home Away s vkladem 2 od Noizyfoxxx je dalším favoritem AI. Třetí nejpravděpodobnější výherní sázkou podle algoritmu je Francisco Cerundolo v trhu Home Away, na kterou Wilhelmine sází 10 s kurzem -189.

Game Asian Handicap (-3.5)
+101 for Francisco Cerundolo (-3.5)
7/10
Přibližný profit 7.07
Home Away
+158 for Arthur Gea
2/10
Přibližný profit 3.16
Home Away
-189 for Francisco Cerundolo
10/10
Přibližný profit 5.30

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Francisco Cerundolo vs. Arthur Gea. Nejlepší tip s 50% hlasů je výhra Arthur Gea (kurz +158). Vítězství Francisco Cerundolo (-189) nasbíralo 50% hlasů.

1 50%
2 50%

Francisco Cerundolo vs Arthur Gea Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky +101 na Francisco Cerundolo (-3.5) (Game Asian Handicap (-3.5))
Tip 2:
Sázky +158 na Arthur Gea (Home Away)
Hrát zodpovědně