30.07.2026 11:00 United States WTA Memphis 2026

Yexin Ma - Caty Mcnally Predikce a tipy na sázení.

Yexin Ma versus Caty Mcnally se koná v 11:00 dne 30.07.2026.

Yexin Ma
Caty Mcnally

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Yexin Ma vs Caty Mcnally, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Away" a předpokládaný výsledek "Yexin Ma" s kurzem +627 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Away
Yexin Ma
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Yexin Ma - Caty Mcnally od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost Antonhundballl (ranking at 149 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 37.62 na zisku tím, že vsadí 6 na Yexin Ma (+627) v Home Away sázce.

Antonhundballl
Antonhundballl
Umístění: 149/2034
Zisk: 35.82
Home Away
+627 for Yexin Ma
6/10
Přibližný profit 37.62

JohnnyBet sázkové tipy pro Yexin Ma - Caty Mcnally z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, Antonhundballl (s celkovým výnosem 2.06%) poskytuje předpověď pro zisk 37.62 tím, že vsadíte 6 na Yexin Ma (+627) na trhu Home Away.

Antonhundballl
Antonhundballl
Umístění: 590/2034
Yield: 2.06%
Home Away
+627 for Yexin Ma
6/10
Přibližný profit 37.62

JohnnyBet sázkové tipy pro Yexin Ma - Caty Mcnally od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! Antonhundballl, s parametrem ODI 1426.82 sázky 6 s kurzem +627 na Yexin Ma na Home Away trhu. Může to přinést 37.62 zisk.

Antonhundballl
Antonhundballl
Umístění: 3/2034
ODI: 1426.82
Home Away
+627 for Yexin Ma
6/10
Přibližný profit 37.62

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Yexin Ma vs Caty Mcnally

Jaký výsledek pro Yexin Ma vs Caty Mcnally předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Yexin Ma v trhu Home Away s kurzem +627 a vkladem 6 od Antonhundballl.

Home Away
+627 for Yexin Ma
6/10
Přibližný profit 37.62

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Yexin Ma vs. Caty Mcnally. Nejlepší předpovědí s 100% hlasů je výhra Yexin Ma (kurz +627). Zatímco vítězství Caty Mcnally (-909) nasbíralo 0% hlasů.

1 100%
2 0%

Yexin Ma vs Caty Mcnally Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky +627 na Yexin Ma (Home Away)
Hrát zodpovědně