26.08.2026 17:30 Mexico WTA Monterrey 2026

Cristina Bucsa - Darja Vidmanová Predikce a tipy na sázení.

Cristina Bucsa versus Darja Vidmanová se koná v 17:30 dne 26.08.2026.

Cristina Bucsa
Darja Vidmanová

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Cristina Bucsa vs Darja Vidmanová, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Away" a předpokládaný výsledek "Cristina Bucsa" s kurzem +114 od 3 z 5 uživatelů. Další oblíbenou sázkovou řadou je "Home Away, 1st Set" s výsledkem "Darja Vidmanová" (kurz -133) od 100%.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Away
Cristina Bucsa
60%
3 z 5 tipérů
Correct Score
1:2
100%
2 z 2 tipérů
Home Away, 1st Set
Darja Vidmanová
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Cristina Bucsa - Darja Vidmanová od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost gidi (ranking at 124 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 7.5 na zisku tím, že vsadí 10 na Darja Vidmanová (-133) v Home Away, 1st Set sázce. Na druhou stranu Noizyfoxxx (s umístěním na 1174) dává tip na +116 na Cristina Bucsa (Home Away) vložením 4, aby získal odhadovaný zisk 4.64. Třetí nejziskovější tipař (1188 této sezóny), Glory to Ukraine 5.0 🇺🇦⚽ odhaduje, že dosáhne 11.4 zisku tím, že vsadí 10 na +114 za Cristina Bucsa na trhu Home Away.

gidi
gidi
Umístění: 124/1279
Zisk: 51.36
Home Away, 1st Set
-133 for Darja Vidmanová
10/10
Přibližný profit 7.50
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Umístění: 1174/1279
Zisk: -125.18
Home Away
+116 for Cristina Bucsa
4/10
Přibližný profit 4.64
Glory to Ukraine 5.0 🇺🇦⚽
Umístění: 1188/1279
Zisk: -130.66
Home Away
+114 for Cristina Bucsa
10/10
Přibližný profit 11.40
Samou22
Samou22
Umístění: 1212/1279
Zisk: -149.02
Correct Score
-103 for 1:2
10/10
Přibližný profit 9.70
Bayern007
Bayern007
Umístění: 1308/1279
Zisk: -286.1
Over/Under 20.5
-147 for Over
10/10
Přibližný profit 6.80
1 2

JohnnyBet sázkové tipy pro Cristina Bucsa - Darja Vidmanová z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, gidi (s celkovým výnosem 1.41%) poskytuje předpověď pro zisk 7.5 tím, že vsadíte 10 na Darja Vidmanová (-133) na trhu Home Away, 1st Set. Pak je tu Glory to Ukraine 5.0 🇺🇦⚽ s výnosem -4.86%. Dáváte tip s podílem 10 na Cristina Bucsa (+114) v Home Away. Odhadovaný zisk je 11.4. Wilhelmine (-5.67%) vybral -135 pro Darja Vidmanová na trhu Home Away. Pokud je vsazení 10 správné, přinese zisk 7.4.

gidi
gidi
Umístění: 401/1279
Yield: 1.41%
Home Away, 1st Set
-133 for Darja Vidmanová
10/10
Přibližný profit 7.50
Glory to Ukraine 5.0 🇺🇦⚽
Umístění: 644/1279
Yield: -4.86%
Home Away
+114 for Cristina Bucsa
10/10
Přibližný profit 11.40
Wilhelmine
Wilhelmine
Umístění: 690/1279
Yield: -5.67%
Home Away
-135 for Darja Vidmanová
10/10
Přibližný profit 7.40
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Umístění: 741/1279
Yield: -6.68%
Home Away
+116 for Cristina Bucsa
4/10
Přibližný profit 4.64
Labben
Labben
Umístění: 750/1279
Yield: -6.95%
Correct Score
+266 for 1:2
6/10
Přibližný profit 15.96
1 2

JohnnyBet sázkové tipy pro Cristina Bucsa - Darja Vidmanová od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! gidi, s parametrem ODI 17.83 sázky 10 s kurzem -133 na Darja Vidmanová na Home Away, 1st Set trhu. Může to přinést 7.5 zisk. Samou22 (ODI: 17.71) umístí sázkový tip, abyste získali 9.7 zisk vložením 10 na 1:2 (-103) v Correct Score sázce. Třetí v celkovém hodnocení (ODI: -14.66), Bayern007, si vybral Over/Under 20.5 trh tím, že šel s podílem 10 s kurzem -147 na Over, odhadem zisku 6.8.

gidi
gidi
Umístění: 119/1279
ODI: 17.83
Home Away, 1st Set
-133 for Darja Vidmanová
10/10
Přibližný profit 7.50
Samou22
Samou22
Umístění: 120/1279
ODI: 17.71
Correct Score
-103 for 1:2
10/10
Přibližný profit 9.70
Bayern007
Bayern007
Umístění: 1305/1279
ODI: -14.66
Over/Under 20.5
-147 for Over
10/10
Přibližný profit 6.80
Glory to Ukraine 5.0 🇺🇦⚽
Umístění: 1307/1279
ODI: -15.08
Home Away
+114 for Cristina Bucsa
10/10
Přibližný profit 11.40
nor4etod
nor4etod
Umístění: 1327/1279
ODI: -19.99
Home Away
-139 for Darja Vidmanová
10/10
Přibližný profit 7.20
1 2

Tipy s analýzami na Cristina Bucsa - Darja Vidmanová

Glory to Ukraine 5.0 🇺🇦⚽
Umístění: 1188/1279
Zisk: -130.66
Home Away
+114 for Cristina Bucsa
10/10
Přibližný profit 11.40
Очні зустрічі Крістіна Букса лідирує з рахунком 1-0. Вони зустрічалися в першому раунді Індіан-Веллс на початку цього сезону, і іспанка комфортно перемогла з рахунком 6-4, 6-0. Статистика та факти Крістіна Букса не вигравала більше матчів на жодному турнірі у 2026 році, окрім Меріди. Букса мала серію з шести поразок проти гравців, які не входять до топ-50, до кількох тижнів тому. Дар'я Відманова прагне свого другого виходу у чвертьфінал WTA після нещодавнього виступу в Мемфісі. Відманова все ще прагне своєї першої перемоги у кар'єрі в топ-50 з третьої спроби. Аналіз ставок Дар'я Відманова перебуває у набагато кращій формі порівняно з більш досвідченою Крістіною Букса і, як очікується, помститься за свою поразку в Індіан-Веллс, хоча й у трьох конкурентних сетах.

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Cristina Bucsa vs Darja Vidmanová

Jaký výsledek pro Cristina Bucsa vs Darja Vidmanová předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Darja Vidmanová v trhu Home Away, 1st Set s kurzem -133 a vkladem 10 od gidi. Sázka na Cristina Bucsa (+116) v trhu Home Away s vkladem 4 od Noizyfoxxx je dalším favoritem AI. Třetí nejpravděpodobnější výherní sázkou podle algoritmu je Cristina Bucsa v trhu Home Away, na kterou Glory to Ukraine 5.0 🇺🇦⚽ sází 10 s kurzem +114.

Home Away, 1st Set
-133 for Darja Vidmanová
10/10
Přibližný profit 7.50
Home Away
+116 for Cristina Bucsa
4/10
Přibližný profit 4.64
Home Away
+114 for Cristina Bucsa
10/10
Přibližný profit 11.40
Correct Score
-103 for 1:2
10/10
Přibližný profit 9.70
Over/Under 20.5
-147 for Over
10/10
Přibližný profit 6.80
1 2

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Cristina Bucsa vs. Darja Vidmanová. Nejlepší předpovědí s 60% hlasů je výhra Cristina Bucsa (kurz +114). Zatímco vítězství Darja Vidmanová (-139) nasbíralo 40% hlasů.

1 60%
2 40%
Predikce:
Sázky -103 na Cristina Bucsa 1:2 Darja Vidmanová

Cristina Bucsa vs Darja Vidmanová Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -133 na Darja Vidmanová (Home Away, 1st Set)
Tip 2:
Sázky -147 na Over (Over/Under 20.5)
Hrát zodpovědně