29.07.2026 19:40 United States MLB 2026

Chicago White Sox - New York Yankees Predikce a tipy na sázení.

Chicago White Sox versus New York Yankees se koná v 19:40 dne 29.07.2026.

Chicago White Sox
Chicago White Sox
New York Yankees
New York Yankees

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Chicago White Sox vs New York Yankees, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Away" a předpokládaný výsledek "New York Yankees" s kurzem -145 od 2 z 2 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Away
New York Yankees
100%
2 z 2 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Chicago White Sox - New York Yankees od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost Emily1205 (ranking at 1563 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 6.7 na zisku tím, že vsadí 10 na New York Yankees (-149) v Home Away sázce. Na druhou stranu Wilhelmine (s umístěním na 2201) dává tip na -145 na New York Yankees (Home Away) vložením 10, aby získal odhadovaný zisk 6.9.

Emily1205
Emily1205
Umístění: 1563/2030
Zisk: -54.77
Home Away
-149 for New York Yankees
10/10
Přibližný profit 6.70
Wilhelmine
Wilhelmine
Umístění: 2201/2030
Zisk: -3169.14
Home Away
-145 for New York Yankees
10/10
Přibližný profit 6.90

JohnnyBet sázkové tipy pro Chicago White Sox - New York Yankees z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, Emily1205 (s celkovým výnosem -0.85%) poskytuje předpověď pro zisk 6.7 tím, že vsadíte 10 na New York Yankees (-149) na trhu Home Away. Pak je tu Wilhelmine s výnosem -6.76%. Dáváte tip s podílem 10 na New York Yankees (-145) v Home Away. Odhadovaný zisk je 6.9.

Emily1205
Emily1205
Umístění: 680/2030
Yield: -0.85%
Home Away
-149 for New York Yankees
10/10
Přibližný profit 6.70
Wilhelmine
Wilhelmine
Umístění: 985/2030
Yield: -6.76%
Home Away
-145 for New York Yankees
10/10
Přibližný profit 6.90

JohnnyBet sázkové tipy pro Chicago White Sox - New York Yankees od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! Emily1205, s parametrem ODI 9.9 sázky 10 s kurzem -149 na New York Yankees na Home Away trhu. Může to přinést 6.7 zisk. Wilhelmine (ODI: -314.03) umístí sázkový tip, abyste získali 6.9 zisk vložením 10 na New York Yankees (-145) v Home Away sázce.

Emily1205
Emily1205
Umístění: 253/2030
ODI: 9.9
Home Away
-149 for New York Yankees
10/10
Přibližný profit 6.70
Wilhelmine
Wilhelmine
Umístění: 2192/2030
ODI: -314.03
Home Away
-145 for New York Yankees
10/10
Přibližný profit 6.90

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Chicago White Sox vs New York Yankees

Jaký výsledek pro Chicago White Sox vs New York Yankees předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na New York Yankees v trhu Home Away s kurzem -149 a vkladem 10 od Emily1205. Sázka na New York Yankees (-145) v trhu Home Away s vkladem 10 od Wilhelmine je dalším favoritem AI.

Home Away
-149 for New York Yankees
10/10
Přibližný profit 6.70
Home Away
-145 for New York Yankees
10/10
Přibližný profit 6.90

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Chicago White Sox vs. New York Yankees. Nejlepší tip s 100% hlasů je výhra New York Yankees (kurz -145). Vítězství Chicago White Sox (+124) nasbíralo 0% hlasů.

1 0%
2 100%

Chicago White Sox vs New York Yankees Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -149 na New York Yankees (Home Away)
Hrát zodpovědně