28.08.2026 12:00 Poland 1. Division 2026/2027

Unia Skierniewice - Stal Rzeszów Predikce a tipy na sázení.

Unia Skierniewice versus Stal Rzeszów se koná v 12:00 dne 28.08.2026.

Unia Skierniewice
Unia Skierniewice
Stal Rzeszów
Stal Rzeszów

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Unia Skierniewice vs Stal Rzeszów, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Draw Away" a předpokládaný výsledek "Unia Skierniewice" s kurzem -116 od 1 z 2 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Draw Away
Unia Skierniewice
50%
1 z 2 tipérů
Both Teams To Score
Yes
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Unia Skierniewice - Stal Rzeszów od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost jarix792 (ranking at 599 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 4.3 na zisku tím, že vsadí 5 na Unia Skierniewice (-116) v Home Draw Away sázce. Na druhou stranu ivan4v (s umístěním na 1051) dává tip na -233 na Yes (Both Teams To Score) vložením 10, aby získal odhadovaný zisk 4.3. Třetí nejziskovější tipař (1438 této sezóny), betterman odhaduje, že dosáhne 22.8 zisku tím, že vsadí 8 na +285 za Draw na trhu Home Draw Away.

jarix792
jarix792
Umístění: 599/1301
Zisk: -4.09
Home Draw Away
-116 for Unia Skierniewice
5/10
Přibližný profit 4.30
ivan4v
ivan4v
Umístění: 1051/1301
Zisk: -65.2
Both Teams To Score
-233 for Yes
10/10
Přibližný profit 4.30
betterman
betterman
Umístění: 1438/1301
Zisk: -2248.8
Home Draw Away
+285 for Draw
8/10
Přibližný profit 22.80

JohnnyBet sázkové tipy pro Unia Skierniewice - Stal Rzeszów z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, jarix792 (s celkovým výnosem -0.28%) poskytuje předpověď pro zisk 4.3 tím, že vsadíte 5 na Unia Skierniewice (-116) na trhu Home Draw Away. Pak je tu ivan4v s výnosem -3.57%. Dáváte tip s podílem 10 na Yes (-233) v Both Teams To Score. Odhadovaný zisk je 4.3. betterman (-7.29%) vybral +285 pro Draw na trhu Home Draw Away. Pokud je vsazení 8 správné, přinese zisk 22.8.

jarix792
jarix792
Umístění: 472/1301
Yield: -0.28%
Home Draw Away
-116 for Unia Skierniewice
5/10
Přibližný profit 4.30
ivan4v
ivan4v
Umístění: 610/1301
Yield: -3.57%
Both Teams To Score
-233 for Yes
10/10
Přibližný profit 4.30
betterman
betterman
Umístění: 770/1301
Yield: -7.29%
Home Draw Away
+285 for Draw
8/10
Přibližný profit 22.80

JohnnyBet sázkové tipy pro Unia Skierniewice - Stal Rzeszów od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! ivan4v, s parametrem ODI -3.83 sázky 10 s kurzem -233 na Yes na Both Teams To Score trhu. Může to přinést 4.3 zisk. jarix792 (ODI: -8.47) umístí sázkový tip, abyste získali 4.3 zisk vložením 5 na Unia Skierniewice (-116) v Home Draw Away sázce. Třetí v celkovém hodnocení (ODI: -710.32), betterman, si vybral Home Draw Away trh tím, že šel s podílem 8 s kurzem +285 na Draw, odhadem zisku 22.8.

ivan4v
ivan4v
Umístění: 1212/1301
ODI: -3.83
Both Teams To Score
-233 for Yes
10/10
Přibližný profit 4.30
jarix792
jarix792
Umístění: 1286/1301
ODI: -8.47
Home Draw Away
-116 for Unia Skierniewice
5/10
Přibližný profit 4.30
betterman
betterman
Umístění: 1432/1301
ODI: -710.32
Home Draw Away
+285 for Draw
8/10
Přibližný profit 22.80

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Unia Skierniewice vs Stal Rzeszów

Jaký výsledek pro Unia Skierniewice vs Stal Rzeszów předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Unia Skierniewice v trhu Home Draw Away s kurzem -116 a vkladem 5 od jarix792. Sázka na Yes (-233) v trhu Both Teams To Score s vkladem 10 od ivan4v je dalším favoritem AI. Třetí nejpravděpodobnější výherní sázkou podle algoritmu je Draw v trhu Home Draw Away, na kterou betterman sází 8 s kurzem +285.

Home Draw Away
-116 for Unia Skierniewice
5/10
Přibližný profit 4.30
Both Teams To Score
-233 for Yes
10/10
Přibližný profit 4.30
Home Draw Away
+285 for Draw
8/10
Přibližný profit 22.80

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Unia Skierniewice vs. Stal Rzeszów. Ta nejlepší predikce s 50% z hlasů je výhra pro Unia Skierniewice (odds of -116). Zatímco výhra pro Stal Rzeszów (+242) nasbírala 0% z hlasů, s 50% předpovídá remízu (+285).

1 50%
X 50%
2 0%

Unia Skierniewice vs Stal Rzeszów Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -116 na Unia Skierniewice (Home Draw Away)
Tip 2:
Sázky -233 na Yes (Both Teams To Score)
Hrát zodpovědně