23.09.2026 05:00 World Modus Super Series 2026

Steve West - Francesco Basili Predikce a tipy na sázení.

Steve West versus Francesco Basili se koná v 05:00 dne 23.09.2026.

Steve West
Francesco Basili

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Steve West vs Francesco Basili, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Away" a předpokládaný výsledek "Steve West" s kurzem -385 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Away
Steve West
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Steve West - Francesco Basili od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost abreujg78 (ranking at 1728 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 2.08 na zisku tím, že vsadí 8 na Steve West (-385) v Home Away sázce.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1728/1647
Zisk: -24721.9
Home Away
-385 for Steve West
8/10
Přibližný profit 2.08

JohnnyBet sázkové tipy pro Steve West - Francesco Basili z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, abreujg78 (s celkovým výnosem -18.7%) poskytuje předpověď pro zisk 2.08 tím, že vsadíte 8 na Steve West (-385) na trhu Home Away.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1251/1647
Yield: -18.7%
Home Away
-385 for Steve West
8/10
Přibližný profit 2.08

JohnnyBet sázkové tipy pro Steve West - Francesco Basili od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! abreujg78, s parametrem ODI -27901.4 sázky 8 s kurzem -385 na Steve West na Home Away trhu. Může to přinést 2.08 zisk.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1726/1647
ODI: -27901.4
Home Away
-385 for Steve West
8/10
Přibližný profit 2.08

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Steve West vs Francesco Basili

Jaký výsledek pro Steve West vs Francesco Basili předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Steve West v trhu Home Away s kurzem -385 a vkladem 8 od abreujg78.

Home Away
-385 for Steve West
8/10
Přibližný profit 2.08

Steve West vs Francesco Basili Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -385 na Steve West (Home Away)
Hrát zodpovědně