27.09.2026 07:00 • China • Jia League 2026

Shaanxi Union FC - Dalian Kuncheng Predikce a tipy na sázení.

Shaanxi Union FC versus Dalian Kuncheng se koná v 07:00 dne 27.09.2026.

Shaanxi Union FC
Shaanxi Union FC
—
Dalian Kuncheng
Dalian Kuncheng

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Shaanxi Union FC vs Dalian Kuncheng, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Draw Away" a předpokládaný výsledek "Dalian Kuncheng" s kurzem +257 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Draw Away
Dalian Kuncheng
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Shaanxi Union FC - Dalian Kuncheng od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost abreujg78 (ranking at 1805 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 20.56 na zisku tím, že vsadí 8 na Dalian Kuncheng (+257) v Home Draw Away sázce.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1805/1683
Zisk: -27902.1
Home Draw Away
+257 for Dalian Kuncheng
8/10
Přibližný profit 20.56

JohnnyBet sázkové tipy pro Shaanxi Union FC - Dalian Kuncheng z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, abreujg78 (s celkovým výnosem -18.55%) poskytuje předpověď pro zisk 20.56 tím, že vsadíte 8 na Dalian Kuncheng (+257) na trhu Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1306/1683
Yield: -18.55%
Home Draw Away
+257 for Dalian Kuncheng
8/10
Přibližný profit 20.56

JohnnyBet sázkové tipy pro Shaanxi Union FC - Dalian Kuncheng od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! abreujg78, s parametrem ODI -32174.9 sázky 8 s kurzem +257 na Dalian Kuncheng na Home Draw Away trhu. Může to přinést 20.56 zisk.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1803/1683
ODI: -32174.9
Home Draw Away
+257 for Dalian Kuncheng
8/10
Přibližný profit 20.56

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Shaanxi Union FC vs Dalian Kuncheng

Jaký výsledek pro Shaanxi Union FC vs Dalian Kuncheng předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Dalian Kuncheng v trhu Home Draw Away s kurzem +257 a vkladem 8 od abreujg78.

Home Draw Away
+257 for Dalian Kuncheng
8/10
Přibližný profit 20.56

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Shaanxi Union FC vs. Dalian Kuncheng. Nejlepší predikce s 100% hlasů, je výhra pro Dalian Kuncheng (odds of +257). Výhra pro Shaanxi Union FC (-109) nasbírala 0% hlasů, z 0% hlasů na remízu (+238).

1 0%
X 0%
2 100%

Shaanxi Union FC vs Dalian Kuncheng Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky +257 na Dalian Kuncheng (Home Draw Away)
Hrát zodpovědně