27.09.2026 07:00 • Bulgaria • Vtora Liga 2026/2027

FC Vihren Sandanski - OFC Nesebar Predikce a tipy na sázení.

FC Vihren Sandanski versus OFC Nesebar se koná v 07:00 dne 27.09.2026.

FC Vihren Sandanski
—
OFC Nesebar

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi FC Vihren Sandanski vs OFC Nesebar, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Draw Away" a předpokládaný výsledek "FC Vihren Sandanski" s kurzem -294 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Draw Away
FC Vihren Sandanski
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro FC Vihren Sandanski - OFC Nesebar od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost abreujg78 (ranking at 1805 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 3.4 na zisku tím, že vsadí 10 na FC Vihren Sandanski (-294) v Home Draw Away sázce.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1805/1683
Zisk: -27902.1
Home Draw Away
-294 for FC Vihren Sandanski
10/10
Přibližný profit 3.40

JohnnyBet sázkové tipy pro FC Vihren Sandanski - OFC Nesebar z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, abreujg78 (s celkovým výnosem -18.55%) poskytuje předpověď pro zisk 3.4 tím, že vsadíte 10 na FC Vihren Sandanski (-294) na trhu Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1306/1683
Yield: -18.55%
Home Draw Away
-294 for FC Vihren Sandanski
10/10
Přibližný profit 3.40

JohnnyBet sázkové tipy pro FC Vihren Sandanski - OFC Nesebar od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! abreujg78, s parametrem ODI -32174.9 sázky 10 s kurzem -294 na FC Vihren Sandanski na Home Draw Away trhu. Může to přinést 3.4 zisk.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1803/1683
ODI: -32174.9
Home Draw Away
-294 for FC Vihren Sandanski
10/10
Přibližný profit 3.40

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas FC Vihren Sandanski vs OFC Nesebar

Jaký výsledek pro FC Vihren Sandanski vs OFC Nesebar předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na FC Vihren Sandanski v trhu Home Draw Away s kurzem -294 a vkladem 10 od abreujg78.

Home Draw Away
-294 for FC Vihren Sandanski
10/10
Přibližný profit 3.40

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas FC Vihren Sandanski vs. OFC Nesebar. Ta nejlepší predikce s 100% z hlasů je výhra pro FC Vihren Sandanski (odds of -294). Zatímco výhra pro OFC Nesebar (+741) nasbírala 0% z hlasů, s 0% předpovídá remízu (+371).

1 100%
X 0%
2 0%

FC Vihren Sandanski vs OFC Nesebar Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -294 na FC Vihren Sandanski (Home Draw Away)
Hrát zodpovědně