22.10.2026 22:00 • United States • NHL Stanley Cup 2026/2027

Seattle Kraken - Utah Hockey Club Predikce a tipy na sázení.

Seattle Kraken versus Utah Hockey Club se koná v 22:00 dne 22.10.2026.

Seattle Kraken
—
Utah Hockey Club

Na co sázet?

Nejpopulárnější tipy sázek:

Over/Under 5.5
Over
100%
1 z 1 tipérů
Home Draw Away
Draw
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Seattle Kraken - Utah Hockey Club od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost Zhubiitis (ranking at 2023 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 6.1 na zisku tím, že vsadí 10 na Over (-164) v Over/Under 5.5 sázce. Na druhou stranu aphrodite (s umístěním na 2047) dává tip na +285 na Draw (Home Draw Away) vložením 8, aby získal odhadovaný zisk 22.8.

Zhubiitis
Zhubiitis
Umístění: 2023/1946
Zisk: -1987.52
Over/Under 5.5
-164 for Over
10/10
Přibližný profit 6.10
aphrodite
aphrodite
Umístění: 2047/1946
Zisk: -4924.19
Home Draw Away
+285 for Draw
8/10
Přibližný profit 22.80

JohnnyBet sázkové tipy pro Seattle Kraken - Utah Hockey Club z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, Zhubiitis (s celkovým výnosem -3.21%) poskytuje předpověď pro zisk 6.1 tím, že vsadíte 10 na Over (-164) na trhu Over/Under 5.5. Pak je tu aphrodite s výnosem -6.44%. Dáváte tip s podílem 8 na Draw (+285) v Home Draw Away. Odhadovaný zisk je 22.8.

Zhubiitis
Zhubiitis
Umístění: 865/1946
Yield: -3.21%
Over/Under 5.5
-164 for Over
10/10
Přibližný profit 6.10
aphrodite
aphrodite
Umístění: 1097/1946
Yield: -6.44%
Home Draw Away
+285 for Draw
8/10
Přibližný profit 22.80

JohnnyBet sázkové tipy pro Seattle Kraken - Utah Hockey Club od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! Zhubiitis, s parametrem ODI -9.81 sázky 10 s kurzem -164 na Over na Over/Under 5.5 trhu. Může to přinést 6.1 zisk. aphrodite (ODI: -4208.53) umístí sázkový tip, abyste získali 22.8 zisk vložením 8 na Draw (+285) v Home Draw Away sázce.

Zhubiitis
Zhubiitis
Umístění: 1796/1946
ODI: -9.81
Over/Under 5.5
-164 for Over
10/10
Přibližný profit 6.10
aphrodite
aphrodite
Umístění: 2042/1946
ODI: -4208.53
Home Draw Away
+285 for Draw
8/10
Přibližný profit 22.80

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Seattle Kraken vs Utah Hockey Club

Jaký výsledek pro Seattle Kraken vs Utah Hockey Club předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Over v trhu Over/Under 5.5 s kurzem -164 a vkladem 10 od Zhubiitis. Sázka na Draw (+285) v trhu Home Draw Away s vkladem 8 od aphrodite je dalším favoritem AI.

Over/Under 5.5
-164 for Over
10/10
Přibližný profit 6.10
Home Draw Away
+285 for Draw
8/10
Přibližný profit 22.80

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Seattle Kraken vs. Utah Hockey Club. Top predikce, s 100% z hlasů je remíza (odds of +285). Výhra pro Seattle Kraken (+219) nasbírala 0%. 0% předpovídá výhru pro Utah Hockey Club (-110).

1 0%
X 100%
2 0%

Seattle Kraken vs Utah Hockey Club Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -164 na Over (Over/Under 5.5)
Tip 2:
Sázky +285 na Draw (Home Draw Away)
Hrát zodpovědně