04.07.2026 21:00 United States USL Championship 2026

San Antonio FC - Monterey Bay Predikce a tipy na sázení.

San Antonio FC versus Monterey Bay se koná v 21:00 dne 04.07.2026.

San Antonio FC
San Antonio FC
Monterey Bay
Monterey Bay

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi San Antonio FC vs Monterey Bay, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Half Time / Full Time" a předpokládaný výsledek "San Antonio FC / San Antonio FC" s kurzem +209 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Draw Away
Draw
50%
1 z 2 tipérů
Half Time / Full Time
San Antonio FC / San Antonio FC
100%
1 z 1 tipérů
Over/Under 2.5
Under
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro San Antonio FC - Monterey Bay od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost plomaraki (ranking at 106 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 19.36 na zisku tím, že vsadí 8 na Draw (+242) v Home Draw Away sázce. Na druhou stranu Fari Data (s umístěním na 1661) dává tip na -233 na Under (Over/Under 1.5, 1st Half) vložením 10, aby získal odhadovaný zisk 4.3. Třetí nejziskovější tipař (1844 této sezóny), profi1962 odhaduje, že dosáhne 24.32 zisku tím, že vsadí 8 na +304 za Monterey Bay na trhu Home Draw Away.

plomaraki
plomaraki
Umístění: 106/1846
Zisk: 66.9
Home Draw Away
+242 for Draw
8/10
Přibližný profit 19.36
Fari Data
Umístění: 1661/1846
Zisk: -82.21
Over/Under 1.5, 1st Half
-233 for Under
10/10
Přibližný profit 4.30
profi1962
profi1962
Umístění: 1844/1846
Zisk: -160.91
Home Draw Away
+304 for Monterey Bay
8/10
Přibližný profit 24.32
Labben
Labben
Umístění: 2073/1846
Zisk: -943.42
Half Time / Full Time
+209 for San Antonio FC / San Antonio FC
7/10
Přibližný profit 14.63
Over/Under 2.5
-115 for Under
10/10
Přibližný profit 8.70

JohnnyBet sázkové tipy pro San Antonio FC - Monterey Bay z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, plomaraki (s celkovým výnosem 11.46%) poskytuje předpověď pro zisk 19.36 tím, že vsadíte 8 na Draw (+242) na trhu Home Draw Away. Pak je tu profi1962 s výnosem -4.86%. Dáváte tip s podílem 8 na Monterey Bay (+304) v Home Draw Away. Odhadovaný zisk je 24.32. Fari Data (-10.73%) vybral -233 pro Under na trhu Over/Under 1.5, 1st Half. Pokud je vsazení 10 správné, přinese zisk 4.3.

plomaraki
plomaraki
Umístění: 413/1846
Yield: 11.46%
Home Draw Away
+242 for Draw
8/10
Přibližný profit 19.36
profi1962
profi1962
Umístění: 908/1846
Yield: -4.86%
Home Draw Away
+304 for Monterey Bay
8/10
Přibližný profit 24.32
Fari Data
Umístění: 1163/1846
Yield: -10.73%
Over/Under 1.5, 1st Half
-233 for Under
10/10
Přibližný profit 4.30
Labben
Labben
Umístění: 1391/1846
Yield: -18.72%
Half Time / Full Time
+209 for San Antonio FC / San Antonio FC
7/10
Přibližný profit 14.63
Over/Under 2.5
-115 for Under
10/10
Přibližný profit 8.70

JohnnyBet sázkové tipy pro San Antonio FC - Monterey Bay od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! Fari Data, s parametrem ODI 2.92 sázky 10 s kurzem -233 na Under na Over/Under 1.5, 1st Half trhu. Může to přinést 4.3 zisk. profi1962 (ODI: -3.47) umístí sázkový tip, abyste získali 24.32 zisk vložením 8 na Monterey Bay (+304) v Home Draw Away sázce. Třetí v celkovém hodnocení (ODI: -8.04), plomaraki, si vybral Home Draw Away trh tím, že šel s podílem 8 s kurzem +242 na Draw, odhadem zisku 19.36.

Fari Data
Umístění: 329/1846
ODI: 2.92
Over/Under 1.5, 1st Half
-233 for Under
10/10
Přibližný profit 4.30
profi1962
profi1962
Umístění: 1748/1846
ODI: -3.47
Home Draw Away
+304 for Monterey Bay
8/10
Přibližný profit 24.32
plomaraki
plomaraki
Umístění: 1825/1846
ODI: -8.04
Home Draw Away
+242 for Draw
8/10
Přibližný profit 19.36
Labben
Labben
Umístění: 2078/1846
ODI: -186.49
Half Time / Full Time
+209 for San Antonio FC / San Antonio FC
7/10
Přibližný profit 14.63
Over/Under 2.5
-115 for Under
10/10
Přibližný profit 8.70

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas San Antonio FC vs Monterey Bay

Jaký výsledek pro San Antonio FC vs Monterey Bay předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Draw v trhu Home Draw Away s kurzem +242 a vkladem 8 od plomaraki. Sázka na Under (-233) v trhu Over/Under 1.5, 1st Half s vkladem 10 od Fari Data je dalším favoritem AI. Třetí nejpravděpodobnější výherní sázkou podle algoritmu je Monterey Bay v trhu Home Draw Away, na kterou profi1962 sází 8 s kurzem +304.

Home Draw Away
+242 for Draw
8/10
Přibližný profit 19.36
Over/Under 1.5, 1st Half
-233 for Under
10/10
Přibližný profit 4.30
Home Draw Away
+304 for Monterey Bay
8/10
Přibližný profit 24.32
Half Time / Full Time
+209 for San Antonio FC / San Antonio FC
7/10
Přibližný profit 14.63
Over/Under 2.5
-115 for Under
10/10
Přibližný profit 8.70

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas San Antonio FC vs. Monterey Bay. Top predikce, s 50% z hlasů je remíza (odds of +242). Výhra pro San Antonio FC (-114) nasbírala 0%. 50% předpovídá výhru pro Monterey Bay (+304).

1 0%
X 50%
2 50%

San Antonio FC vs Monterey Bay Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky +242 na Draw (Home Draw Away)
Tip 2:
Sázky -233 na Under (Over/Under 1.5, 1st Half)
Hrát zodpovědně