05.07.2026 07:00 China China League 2 2026

Dalian Yingbo B - Qingdao Red Lions Predikce a tipy na sázení.

Dalian Yingbo B versus Qingdao Red Lions se koná v 07:00 dne 05.07.2026.

Dalian Yingbo B
Qingdao Red Lions
Qingdao Red Lions

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Dalian Yingbo B vs Qingdao Red Lions, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Draw Away" a předpokládaný výsledek "Qingdao Red Lions" s kurzem +160 od 2 z 3 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Draw Away
Qingdao Red Lions
67%
2 z 3 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Dalian Yingbo B - Qingdao Red Lions od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost cod promotional betano (ranking at 155 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 9.72 na zisku tím, že vsadí 6 na Qingdao Red Lions (+162) v Home Draw Away sázce. Na druhou stranu code promo oly bet (s umístěním na 1741) dává tip na +160 na Qingdao Red Lions (Home Draw Away) vložením 3, aby získal odhadovaný zisk 4.8. Třetí nejziskovější tipař (2011 této sezóny), codepromoolybet odhaduje, že dosáhne 9.9 zisku tím, že vsadí 6 na +165 za Dalian Yingbo B na trhu Home Draw Away.

cod promotional betano
Umístění: 155/1844
Zisk: 42.63
Home Draw Away
+162 for Qingdao Red Lions
6/10
Přibližný profit 9.72
code promo oly bet
Umístění: 1741/1844
Zisk: -110.99
Home Draw Away
+160 for Qingdao Red Lions
3/10
Přibližný profit 4.80
codepromoolybet
Umístění: 2011/1844
Zisk: -362.15
Home Draw Away
+165 for Dalian Yingbo B
6/10
Přibližný profit 9.90

JohnnyBet sázkové tipy pro Dalian Yingbo B - Qingdao Red Lions z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, cod promotional betano (s celkovým výnosem 3.77%) poskytuje předpověď pro zisk 9.72 tím, že vsadíte 6 na Qingdao Red Lions (+162) na trhu Home Draw Away. Pak je tu code promo oly bet s výnosem -9.28%. Dáváte tip s podílem 3 na Qingdao Red Lions (+160) v Home Draw Away. Odhadovaný zisk je 4.8. codepromoolybet (-30.0%) vybral +165 pro Dalian Yingbo B na trhu Home Draw Away. Pokud je vsazení 6 správné, přinese zisk 9.9.

cod promotional betano
Umístění: 561/1844
Yield: 3.77%
Home Draw Away
+162 for Qingdao Red Lions
6/10
Přibližný profit 9.72
code promo oly bet
Umístění: 1096/1844
Yield: -9.28%
Home Draw Away
+160 for Qingdao Red Lions
3/10
Přibližný profit 4.80
codepromoolybet
Umístění: 1595/1844
Yield: -30.0%
Home Draw Away
+165 for Dalian Yingbo B
6/10
Přibližný profit 9.90

JohnnyBet sázkové tipy pro Dalian Yingbo B - Qingdao Red Lions od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! cod promotional betano, s parametrem ODI -44.63 sázky 6 s kurzem +162 na Qingdao Red Lions na Home Draw Away trhu. Může to přinést 9.72 zisk. codepromoolybet (ODI: -45.72) umístí sázkový tip, abyste získali 9.9 zisk vložením 6 na Dalian Yingbo B (+165) v Home Draw Away sázce. Třetí v celkovém hodnocení (ODI: -89.42), code promo oly bet, si vybral Home Draw Away trh tím, že šel s podílem 3 s kurzem +160 na Qingdao Red Lions, odhadem zisku 4.8.

cod promotional betano
Umístění: 1969/1844
ODI: -44.63
Home Draw Away
+162 for Qingdao Red Lions
6/10
Přibližný profit 9.72
codepromoolybet
Umístění: 1971/1844
ODI: -45.72
Home Draw Away
+165 for Dalian Yingbo B
6/10
Přibližný profit 9.90
code promo oly bet
Umístění: 2052/1844
ODI: -89.42
Home Draw Away
+160 for Qingdao Red Lions
3/10
Přibližný profit 4.80

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Dalian Yingbo B vs Qingdao Red Lions

Jaký výsledek pro Dalian Yingbo B vs Qingdao Red Lions předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Qingdao Red Lions v trhu Home Draw Away s kurzem +162 a vkladem 6 od cod promotional betano. Sázka na Qingdao Red Lions (+160) v trhu Home Draw Away s vkladem 3 od code promo oly bet je dalším favoritem AI. Třetí nejpravděpodobnější výherní sázkou podle algoritmu je Dalian Yingbo B v trhu Home Draw Away, na kterou codepromoolybet sází 6 s kurzem +165.

Home Draw Away
+162 for Qingdao Red Lions
6/10
Přibližný profit 9.72
Home Draw Away
+160 for Qingdao Red Lions
3/10
Přibližný profit 4.80
Home Draw Away
+165 for Dalian Yingbo B
6/10
Přibližný profit 9.90

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Dalian Yingbo B vs. Qingdao Red Lions. Nejlepší predikce s 67% hlasů, je výhra pro Qingdao Red Lions (odds of +160). Výhra pro Dalian Yingbo B (+165) nasbírala 33% hlasů, z 0% hlasů na remízu (+152).

1 33%
X 0%
2 67%

Dalian Yingbo B vs Qingdao Red Lions Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky +162 na Qingdao Red Lions (Home Draw Away)
Hrát zodpovědně