20.10.2026 07:00 • Europe • Youth League 2026/2027

Sabah U19 - Borussia Dortmund U19 Predikce a tipy na sázení.

Sabah U19 versus Borussia Dortmund U19 se koná v 07:00 dne 20.10.2026.

Sabah U19
—
Borussia Dortmund U19
Borussia Dortmund U19

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Sabah U19 vs Borussia Dortmund U19, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Draw Away" a předpokládaný výsledek "Borussia Dortmund U19" s kurzem -3333 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Over/Under 4.5
Over
100%
2 z 2 tipérů
Home Draw Away
Borussia Dortmund U19
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Sabah U19 - Borussia Dortmund U19 od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost omnitipster (ranking at 1490 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 7.4 na zisku tím, že vsadí 10 na Over (-135) v Over/Under 4.5 sázce. Na druhou stranu mich81 (s umístěním na 2009) dává tip na -128 na Over (Over/Under 4.5) vložením 10, aby získal odhadovaný zisk 7.8. Třetí nejziskovější tipař (2012 této sezóny), abreujg78 odhaduje, že dosáhne 0.3 zisku tím, že vsadí 10 na -3333 za Borussia Dortmund U19 na trhu Home Draw Away.

omnitipster
Umístění: 1490/1917
Zisk: -87.6
Over/Under 4.5
-135 for Over
10/10
Přibližný profit 7.40
mich81
mich81
Umístění: 2009/1917
Zisk: -4721.19
Over/Under 4.5
-128 for Over
10/10
Přibližný profit 7.80
abreujg78
abreujg78
Umístění: 2012/1917
Zisk: -37419.3
Home Draw Away
-3333 for Borussia Dortmund U19
10/10
Přibližný profit 0.30

JohnnyBet sázkové tipy pro Sabah U19 - Borussia Dortmund U19 z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, mich81 (s celkovým výnosem -4.46%) poskytuje předpověď pro zisk 7.8 tím, že vsadíte 10 na Over (-128) na trhu Over/Under 4.5. Pak je tu abreujg78 s výnosem -17.92%. Dáváte tip s podílem 10 na Borussia Dortmund U19 (-3333) v Home Draw Away. Odhadovaný zisk je 0.3. omnitipster (-33.18%) vybral -135 pro Over na trhu Over/Under 4.5. Pokud je vsazení 10 správné, přinese zisk 7.4.

mich81
mich81
Umístění: 950/1917
Yield: -4.46%
Over/Under 4.5
-128 for Over
10/10
Přibližný profit 7.80
abreujg78
abreujg78
Umístění: 1450/1917
Yield: -17.92%
Home Draw Away
-3333 for Borussia Dortmund U19
10/10
Přibližný profit 0.30
omnitipster
Umístění: 1612/1917
Yield: -33.18%
Over/Under 4.5
-135 for Over
10/10
Přibližný profit 7.40

JohnnyBet sázkové tipy pro Sabah U19 - Borussia Dortmund U19 od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! mich81, s parametrem ODI 440.47 sázky 10 s kurzem -128 na Over na Over/Under 4.5 trhu. Může to přinést 7.8 zisk. omnitipster (ODI: 1.99) umístí sázkový tip, abyste získali 7.4 zisk vložením 10 na Over (-135) v Over/Under 4.5 sázce. Třetí v celkovém hodnocení (ODI: -43311.7), abreujg78, si vybral Home Draw Away trh tím, že šel s podílem 10 s kurzem -3333 na Borussia Dortmund U19, odhadem zisku 0.3.

mich81
mich81
Umístění: 22/1917
ODI: 440.47
Over/Under 4.5
-128 for Over
10/10
Přibližný profit 7.80
omnitipster
Umístění: 391/1917
ODI: 1.99
Over/Under 4.5
-135 for Over
10/10
Přibližný profit 7.40
abreujg78
abreujg78
Umístění: 2009/1917
ODI: -43311.7
Home Draw Away
-3333 for Borussia Dortmund U19
10/10
Přibližný profit 0.30

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Sabah U19 vs Borussia Dortmund U19

Jaký výsledek pro Sabah U19 vs Borussia Dortmund U19 předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Over v trhu Over/Under 4.5 s kurzem -135 a vkladem 10 od omnitipster. Sázka na Over (-128) v trhu Over/Under 4.5 s vkladem 10 od mich81 je dalším favoritem AI. Třetí nejpravděpodobnější výherní sázkou podle algoritmu je Borussia Dortmund U19 v trhu Home Draw Away, na kterou abreujg78 sází 10 s kurzem -3333.

Over/Under 4.5
-135 for Over
10/10
Přibližný profit 7.40
Over/Under 4.5
-128 for Over
10/10
Přibližný profit 7.80
Home Draw Away
-3333 for Borussia Dortmund U19
10/10
Přibližný profit 0.30

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Sabah U19 vs. Borussia Dortmund U19. Nejlepší predikce s 100% hlasů, je výhra pro Borussia Dortmund U19 (odds of -3333). Výhra pro Sabah U19 nasbírala 0% hlasů, z 0% hlasů na remízu.

1 0%
X 0%
2 100%

Sabah U19 vs Borussia Dortmund U19 Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -135 na Over (Over/Under 4.5)
Tip 2:
Sázky -3333 na Borussia Dortmund U19 (Home Draw Away)
Hrát zodpovědně