21.10.2026 14:00 • Europe • EuroCup 2026/2027

Napoli Basket - Tofas Bursa Predikce a tipy na sázení.

Napoli Basket versus Tofas Bursa se koná v 14:00 dne 21.10.2026.

Napoli Basket
—
Tofas Bursa

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Napoli Basket vs Tofas Bursa, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Away" a předpokládaný výsledek "Napoli Basket" s kurzem -333 od 2 z 3 uživatelů. Další oblíbenou sázkovou řadou je "Asian Handicap (-8.5)" s výsledkem "Tofas Bursa (+8.5), money back on draw" (kurz -125) od 100%.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Away
Napoli Basket
67%
2 z 3 tipérů
Over/Under 173.5
Over
50%
1 z 2 tipérů
Over/Under 172.5
Over
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Napoli Basket - Tofas Bursa od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost mall_max (ranking at 392 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 3.0 na zisku tím, že vsadí 10 na Napoli Basket (-333) v Home Away sázce. Na druhou stranu brave73 (s umístěním na 1875) dává tip na -120 na Under (Over/Under 174.5) vložením 10, aby získal odhadovaný zisk 8.3. Třetí nejziskovější tipař (1967 této sezóny), Orythree odhaduje, že dosáhne 8.0 zisku tím, že vsadí 10 na -125 za Over na trhu Over/Under 172.5.

mall_max
mall_max
Umístění: 392/1935
Zisk: 10.15
Home Away
-333 for Napoli Basket
10/10
Přibližný profit 3.00
brave73
brave73
Umístění: 1875/1935
Zisk: -485.72
Over/Under 174.5
-120 for Under
10/10
Přibližný profit 8.30
brave73
brave73
Umístění: 1875/1935
Zisk: -485.72
Asian Handicap (-8.5)
-125 for Tofas Bursa (+8.5), money back on draw
10/10
Přibližný profit 8.00
Orythree
Orythree
Umístění: 1967/1935
Zisk: -1080.51
Over/Under 172.5
-125 for Over
10/10
Přibližný profit 8.00
Zubr
Zubr
Umístění: 1993/1935
Zisk: -1541.6
Over/Under 173.5
-115 for Over
10/10
Přibližný profit 8.70
1 2

JohnnyBet sázkové tipy pro Napoli Basket - Tofas Bursa z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, mall_max (s celkovým výnosem 0.15%) poskytuje předpověď pro zisk 3.0 tím, že vsadíte 10 na Napoli Basket (-333) na trhu Home Away. Pak je tu brave73 s výnosem -2.38%. Dáváte tip s podílem 10 na Under (-120) v Over/Under 174.5. Odhadovaný zisk je 8.3. faro2013 (-3.89%) vybral +261 pro Tofas Bursa na trhu Home Away. Pokud je vsazení 8 správné, přinese zisk 20.88.

mall_max
mall_max
Umístění: 639/1935
Yield: 0.15%
Home Away
-333 for Napoli Basket
10/10
Přibližný profit 3.00
brave73
brave73
Umístění: 802/1935
Yield: -2.38%
Over/Under 174.5
-120 for Under
10/10
Přibližný profit 8.30
brave73
brave73
Umístění: 802/1935
Yield: -2.38%
Asian Handicap (-8.5)
-125 for Tofas Bursa (+8.5), money back on draw
10/10
Přibližný profit 8.00
faro2013
faro2013
Umístění: 909/1935
Yield: -3.89%
Home Away
+261 for Tofas Bursa
8/10
Přibližný profit 20.88
faro2013
faro2013
Umístění: 909/1935
Yield: -3.89%
Over/Under 173.5
-108 for Under
10/10
Přibližný profit 9.30
1 2

JohnnyBet sázkové tipy pro Napoli Basket - Tofas Bursa od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! mich81, s parametrem ODI 438.92 sázky 10 s kurzem -333 na Napoli Basket na Home Away trhu. Může to přinést 3.0 zisk. Zubr (ODI: 85.1) umístí sázkový tip, abyste získali 8.7 zisk vložením 10 na Over (-115) v Over/Under 173.5 sázce. Třetí v celkovém hodnocení (ODI: 8.23), Orythree, si vybral Over/Under 172.5 trh tím, že šel s podílem 10 s kurzem -125 na Over, odhadem zisku 8.0.

mich81
mich81
Umístění: 22/1935
ODI: 438.92
Home Away
-333 for Napoli Basket
10/10
Přibližný profit 3.00
Zubr
Zubr
Umístění: 70/1935
ODI: 85.1
Over/Under 173.5
-115 for Over
10/10
Přibližný profit 8.70
Orythree
Orythree
Umístění: 260/1935
ODI: 8.23
Over/Under 172.5
-125 for Over
10/10
Přibližný profit 8.00
mall_max
mall_max
Umístění: 271/1935
ODI: 7.24
Home Away
-333 for Napoli Basket
10/10
Přibližný profit 3.00
brave73
brave73
Umístění: 1908/1935
ODI: -39.62
Over/Under 174.5
-120 for Under
10/10
Přibližný profit 8.30
1 2

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Napoli Basket vs Tofas Bursa

Jaký výsledek pro Napoli Basket vs Tofas Bursa předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Napoli Basket v trhu Home Away s kurzem -333 a vkladem 10 od mall_max. Sázka na Under (-120) v trhu Over/Under 174.5 s vkladem 10 od brave73 je dalším favoritem AI. Třetí nejpravděpodobnější výherní sázkou podle algoritmu je Over v trhu Over/Under 172.5, na kterou Orythree sází 10 s kurzem -125.

Home Away
-333 for Napoli Basket
10/10
Přibližný profit 3.00
Over/Under 174.5
-120 for Under
10/10
Přibližný profit 8.30
Asian Handicap (-8.5)
-125 for Tofas Bursa (+8.5), money back on draw
10/10
Přibližný profit 8.00
Over/Under 172.5
-125 for Over
10/10
Přibližný profit 8.00
Over/Under 173.5
-115 for Over
10/10
Přibližný profit 8.70
1 2

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Napoli Basket vs. Tofas Bursa. Nejlepší předpovědí s 67% hlasů je výhra Napoli Basket (kurz -333). Zatímco vítězství Tofas Bursa (+261) nasbíralo 33% hlasů.

1 67%
2 33%

Napoli Basket vs Tofas Bursa Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -333 na Napoli Basket (Home Away)
Tip 2:
Sázky -120 na Under (Over/Under 174.5)
Hrát zodpovědně