22.10.2026 15:30 • Europe • PDC European Championship 2026

Luke Humphries - Ryan Searle Predikce a tipy na sázení.

Luke Humphries versus Ryan Searle se koná v 15:30 dne 22.10.2026.

Luke Humphries
—
Ryan Searle

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Luke Humphries vs Ryan Searle, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Away" a předpokládaný výsledek "Ryan Searle" s kurzem +257 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Away
Ryan Searle
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Luke Humphries - Ryan Searle od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost Bruno Varela (ranking at 1604 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 20.56 na zisku tím, že vsadí 8 na Ryan Searle (+257) v Home Away sázce.

Bruno Varela
Umístění: 1604/1925
Zisk: -137.34
Home Away
+257 for Ryan Searle
8/10
Přibližný profit 20.56

JohnnyBet sázkové tipy pro Luke Humphries - Ryan Searle z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, Bruno Varela (s celkovým výnosem -14.7%) poskytuje předpověď pro zisk 20.56 tím, že vsadíte 8 na Ryan Searle (+257) na trhu Home Away.

Bruno Varela
Umístění: 1390/1925
Yield: -14.7%
Home Away
+257 for Ryan Searle
8/10
Přibližný profit 20.56

JohnnyBet sázkové tipy pro Luke Humphries - Ryan Searle od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! Bruno Varela, s parametrem ODI -31.18 sázky 8 s kurzem +257 na Ryan Searle na Home Away trhu. Může to přinést 20.56 zisk.

Bruno Varela
Umístění: 1870/1925
ODI: -31.18
Home Away
+257 for Ryan Searle
8/10
Přibližný profit 20.56

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Luke Humphries vs Ryan Searle

Jaký výsledek pro Luke Humphries vs Ryan Searle předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Ryan Searle v trhu Home Away s kurzem +257 a vkladem 8 od Bruno Varela.

Home Away
+257 for Ryan Searle
8/10
Přibližný profit 20.56

Luke Humphries vs Ryan Searle Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky +257 na Ryan Searle (Home Away)
Hrát zodpovědně