30.06.2026 09:00 Tanzania Premier League 2025/2026

Namungo FC - Mtibwa Sugar Predikce a tipy na sázení.

Namungo FC versus Mtibwa Sugar se koná v 09:00 dne 30.06.2026.

Namungo FC
Namungo FC
Mtibwa Sugar
Mtibwa Sugar

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Namungo FC vs Mtibwa Sugar, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Draw Away" a předpokládaný výsledek "Namungo FC" s kurzem -303 od 1 z 2 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Draw Away
Namungo FC
50%
1 z 2 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Namungo FC - Mtibwa Sugar od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost yonhanier (ranking at 819 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 13.3 na zisku tím, že vsadí 10 na Draw (+133) v Home Draw Away sázce. Na druhou stranu kode promo ixbet (s umístěním na 1462) dává tip na -303 na Namungo FC (Home Draw Away) vložením 4, aby získal odhadovaný zisk 1.32.

yonhanier
yonhanier
Umístění: 819/1757
Zisk: -5.6
Home Draw Away
+133 for Draw
10/10
Přibližný profit 13.30
kode promo ixbet
Umístění: 1462/1757
Zisk: -57.51
Home Draw Away
-303 for Namungo FC
4/10
Přibližný profit 1.32

JohnnyBet sázkové tipy pro Namungo FC - Mtibwa Sugar z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, yonhanier (s celkovým výnosem -0.14%) poskytuje předpověď pro zisk 13.3 tím, že vsadíte 10 na Draw (+133) na trhu Home Draw Away. Pak je tu kode promo ixbet s výnosem -6.29%. Dáváte tip s podílem 4 na Namungo FC (-303) v Home Draw Away. Odhadovaný zisk je 1.32.

yonhanier
yonhanier
Umístění: 639/1757
Yield: -0.14%
Home Draw Away
+133 for Draw
10/10
Přibližný profit 13.30
kode promo ixbet
Umístění: 902/1757
Yield: -6.29%
Home Draw Away
-303 for Namungo FC
4/10
Přibližný profit 1.32

JohnnyBet sázkové tipy pro Namungo FC - Mtibwa Sugar od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! yonhanier, s parametrem ODI -39.47 sázky 10 s kurzem +133 na Draw na Home Draw Away trhu. Může to přinést 13.3 zisk. kode promo ixbet (ODI: -46.54) umístí sázkový tip, abyste získali 1.32 zisk vložením 4 na Namungo FC (-303) v Home Draw Away sázce.

yonhanier
yonhanier
Umístění: 1867/1757
ODI: -39.47
Home Draw Away
+133 for Draw
10/10
Přibližný profit 13.30
kode promo ixbet
Umístění: 1881/1757
ODI: -46.54
Home Draw Away
-303 for Namungo FC
4/10
Přibližný profit 1.32

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Namungo FC vs Mtibwa Sugar

Jaký výsledek pro Namungo FC vs Mtibwa Sugar předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Draw v trhu Home Draw Away s kurzem +133 a vkladem 10 od yonhanier. Sázka na Namungo FC (-303) v trhu Home Draw Away s vkladem 4 od kode promo ixbet je dalším favoritem AI.

Home Draw Away
+133 for Draw
10/10
Přibližný profit 13.30
Home Draw Away
-303 for Namungo FC
4/10
Přibližný profit 1.32

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Namungo FC vs. Mtibwa Sugar. Ta nejlepší predikce s 50% z hlasů je výhra pro Namungo FC (odds of -303). Zatímco výhra pro Mtibwa Sugar (+152) nasbírala 0% z hlasů, s 50% předpovídá remízu (+133).

1 50%
X 50%
2 0%

Namungo FC vs Mtibwa Sugar Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky +133 na Draw (Home Draw Away)
Hrát zodpovědně