21.10.2026 06:00 • Japan • J League 2026/2027

Nagoja Grampus Eight - Cerezo Ósaka Predikce a tipy na sázení.

Nagoja Grampus Eight versus Cerezo Ósaka se koná v 06:00 dne 21.10.2026.

Nagoya Grampus Eight
Nagoja Grampus Eight
—
Cerezo Osaka
Cerezo Ósaka

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Nagoja Grampus Eight vs Cerezo Ósaka, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Draw Away" a předpokládaný výsledek "Nagoja Grampus Eight" s kurzem +125 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Draw Away
Nagoja Grampus Eight
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Nagoja Grampus Eight - Cerezo Ósaka od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost Nionio (ranking at 24 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 12.5 na zisku tím, že vsadí 10 na Nagoja Grampus Eight (+125) v Home Draw Away sázce.

Nionio
Nionio
Umístění: 24/1913
Zisk: 189.34
Home Draw Away
+125 for Nagoja Grampus Eight
10/10
Přibližný profit 12.50

JohnnyBet sázkové tipy pro Nagoja Grampus Eight - Cerezo Ósaka z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, Nionio (s celkovým výnosem 4.19%) poskytuje předpověď pro zisk 12.5 tím, že vsadíte 10 na Nagoja Grampus Eight (+125) na trhu Home Draw Away.

Nionio
Nionio
Umístění: 473/1913
Yield: 4.19%
Home Draw Away
+125 for Nagoja Grampus Eight
10/10
Přibližný profit 12.50

JohnnyBet sázkové tipy pro Nagoja Grampus Eight - Cerezo Ósaka od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! Nionio, s parametrem ODI -15.64 sázky 10 s kurzem +125 na Nagoja Grampus Eight na Home Draw Away trhu. Může to přinést 12.5 zisk.

Nionio
Nionio
Umístění: 1798/1913
ODI: -15.64
Home Draw Away
+125 for Nagoja Grampus Eight
10/10
Přibližný profit 12.50

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Nagoja Grampus Eight vs Cerezo Ósaka

Jaký výsledek pro Nagoja Grampus Eight vs Cerezo Ósaka předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Nagoja Grampus Eight v trhu Home Draw Away s kurzem +125 a vkladem 10 od Nionio.

Home Draw Away
+125 for Nagoja Grampus Eight
10/10
Přibližný profit 12.50

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Nagoja Grampus Eight vs. Cerezo Ósaka. Ta nejlepší predikce s 100% z hlasů je výhra pro Nagoja Grampus Eight (odds of +125). Zatímco výhra pro Cerezo Ósaka (+190) nasbírala 0% z hlasů, s 0% předpovídá remízu (+257).

1 100%
X 0%
2 0%

Nagoja Grampus Eight vs Cerezo Ósaka Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky +125 na Nagoja Grampus Eight (Home Draw Away)
Hrát zodpovědně