22.10.2026 12:00 • Uganda • Premier League 2026/2027

Kampala Capital City - UPDF FC Predikce a tipy na sázení.

Kampala Capital City versus UPDF FC se koná v 12:00 dne 22.10.2026.

Kampala Capital City Authority
Kampala Capital City
—
UPDF FC
UPDF FC

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Kampala Capital City vs UPDF FC, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Draw Away" a předpokládaný výsledek "Kampala Capital City" s kurzem -1667 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Draw Away
Kampala Capital City
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Kampala Capital City - UPDF FC od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost abreujg78 (ranking at 2050 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 0.6 na zisku tím, že vsadí 10 na Kampala Capital City (-1667) v Home Draw Away sázce.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 2050/1944
Zisk: -38382.5
Home Draw Away
-1667 for Kampala Capital City
10/10
Přibližný profit 0.60

JohnnyBet sázkové tipy pro Kampala Capital City - UPDF FC z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, abreujg78 (s celkovým výnosem -17.77%) poskytuje předpověď pro zisk 0.6 tím, že vsadíte 10 na Kampala Capital City (-1667) na trhu Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1473/1944
Yield: -17.77%
Home Draw Away
-1667 for Kampala Capital City
10/10
Přibližný profit 0.60

JohnnyBet sázkové tipy pro Kampala Capital City - UPDF FC od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! abreujg78, s parametrem ODI -44614.1 sázky 10 s kurzem -1667 na Kampala Capital City na Home Draw Away trhu. Může to přinést 0.6 zisk.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 2047/1944
ODI: -44614.1
Home Draw Away
-1667 for Kampala Capital City
10/10
Přibližný profit 0.60

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Kampala Capital City vs UPDF FC

Jaký výsledek pro Kampala Capital City vs UPDF FC předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Kampala Capital City v trhu Home Draw Away s kurzem -1667 a vkladem 10 od abreujg78.

Home Draw Away
-1667 for Kampala Capital City
10/10
Přibližný profit 0.60

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Kampala Capital City vs. UPDF FC. Ta nejlepší predikce s 100% z hlasů je výhra pro Kampala Capital City (odds of -1667). Zatímco výhra pro UPDF FC nasbírala 0% z hlasů, s 0% předpovídá remízu.

1 100%
X 0%
2 0%

Kampala Capital City vs UPDF FC Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -1667 na Kampala Capital City (Home Draw Away)
Hrát zodpovědně