25.09.2026 13:20 • Argentina • ATP Challenger Buenos Aires 2, 2026

Joaquin Aguilar Cardozo - Juan Pablo Varillas Predikce a tipy na sázení.

Joaquin Aguilar Cardozo versus Juan Pablo Varillas se koná v 13:20 dne 25.09.2026.

Joaquin Aguilar Cardozo
—
Juan Pablo Varillas

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Joaquin Aguilar Cardozo vs Juan Pablo Varillas, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Away" a předpokládaný výsledek "Juan Pablo Varillas" s kurzem +135 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Away
Juan Pablo Varillas
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Joaquin Aguilar Cardozo - Juan Pablo Varillas od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost abreujg78 (ranking at 1769 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 13.5 na zisku tím, že vsadí 10 na Juan Pablo Varillas (+135) v Home Away sázce.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1769/1664
Zisk: -27008.1
Home Away
+135 for Juan Pablo Varillas
10/10
Přibližný profit 13.50

JohnnyBet sázkové tipy pro Joaquin Aguilar Cardozo - Juan Pablo Varillas z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, abreujg78 (s celkovým výnosem -19.15%) poskytuje předpověď pro zisk 13.5 tím, že vsadíte 10 na Juan Pablo Varillas (+135) na trhu Home Away.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1290/1664
Yield: -19.15%
Home Away
+135 for Juan Pablo Varillas
10/10
Přibližný profit 13.50

JohnnyBet sázkové tipy pro Joaquin Aguilar Cardozo - Juan Pablo Varillas od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! abreujg78, s parametrem ODI -29942.3 sázky 10 s kurzem +135 na Juan Pablo Varillas na Home Away trhu. Může to přinést 13.5 zisk.

abreujg78
abreujg78
Umístění: 1767/1664
ODI: -29942.3
Home Away
+135 for Juan Pablo Varillas
10/10
Přibližný profit 13.50

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Joaquin Aguilar Cardozo vs Juan Pablo Varillas

Jaký výsledek pro Joaquin Aguilar Cardozo vs Juan Pablo Varillas předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Juan Pablo Varillas v trhu Home Away s kurzem +135 a vkladem 10 od abreujg78.

Home Away
+135 for Juan Pablo Varillas
10/10
Přibližný profit 13.50

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Joaquin Aguilar Cardozo vs. Juan Pablo Varillas. Nejlepší tip s 100% hlasů je výhra Juan Pablo Varillas (kurz +135). Vítězství Joaquin Aguilar Cardozo (-161) nasbíralo 0% hlasů.

1 0%
2 100%

Joaquin Aguilar Cardozo vs Juan Pablo Varillas Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky +135 na Juan Pablo Varillas (Home Away)
Hrát zodpovědně