25.09.2026 09:30 • Egypt • Second Division A 2026/2027

Delta United - Ismaily SC Predikce a tipy na sázení.

Delta United versus Ismaily SC se koná v 09:30 dne 25.09.2026.

Delta United
—
Ismaily SC
Ismaily SC

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Delta United vs Ismaily SC, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Draw Away" a předpokládaný výsledek "Ismaily SC" s kurzem +219 od 1 z 2 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Draw Away
Ismaily SC
50%
1 z 2 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Delta United - Ismaily SC od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost Chris1980 (ranking at 1761 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 12.0 na zisku tím, že vsadí 10 na Draw (+120) v Home Draw Away sázce. Na druhou stranu abreujg78 (s umístěním na 1769) dává tip na +219 na Ismaily SC (Home Draw Away) vložením 8, aby získal odhadovaný zisk 17.52.

Chris1980
Chris1980
Umístění: 1761/1664
Zisk: -2772.25
Home Draw Away
+120 for Draw
10/10
Přibližný profit 12.00
abreujg78
abreujg78
Umístění: 1769/1664
Zisk: -27008.1
Home Draw Away
+219 for Ismaily SC
8/10
Přibližný profit 17.52

JohnnyBet sázkové tipy pro Delta United - Ismaily SC z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, Chris1980 (s celkovým výnosem -9.49%) poskytuje předpověď pro zisk 12.0 tím, že vsadíte 10 na Draw (+120) na trhu Home Draw Away. Pak je tu abreujg78 s výnosem -19.15%. Dáváte tip s podílem 8 na Ismaily SC (+219) v Home Draw Away. Odhadovaný zisk je 17.52.

Chris1980
Chris1980
Umístění: 1062/1664
Yield: -9.49%
Home Draw Away
+120 for Draw
10/10
Přibližný profit 12.00
abreujg78
abreujg78
Umístění: 1290/1664
Yield: -19.15%
Home Draw Away
+219 for Ismaily SC
8/10
Přibližný profit 17.52

JohnnyBet sázkové tipy pro Delta United - Ismaily SC od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! Chris1980, s parametrem ODI -417.54 sázky 10 s kurzem +120 na Draw na Home Draw Away trhu. Může to přinést 12.0 zisk. abreujg78 (ODI: -29942.3) umístí sázkový tip, abyste získali 17.52 zisk vložením 8 na Ismaily SC (+219) v Home Draw Away sázce.

Chris1980
Chris1980
Umístění: 1742/1664
ODI: -417.54
Home Draw Away
+120 for Draw
10/10
Přibližný profit 12.00
abreujg78
abreujg78
Umístění: 1767/1664
ODI: -29942.3
Home Draw Away
+219 for Ismaily SC
8/10
Přibližný profit 17.52

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Delta United vs Ismaily SC

Jaký výsledek pro Delta United vs Ismaily SC předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Draw v trhu Home Draw Away s kurzem +120 a vkladem 10 od Chris1980. Sázka na Ismaily SC (+219) v trhu Home Draw Away s vkladem 8 od abreujg78 je dalším favoritem AI.

Home Draw Away
+120 for Draw
10/10
Přibližný profit 12.00
Home Draw Away
+219 for Ismaily SC
8/10
Přibližný profit 17.52

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Delta United vs. Ismaily SC. Nejlepší predikce s 50% hlasů, je výhra pro Ismaily SC (odds of +219). Výhra pro Delta United (+146) nasbírala 0% hlasů, z 50% hlasů na remízu (+120).

1 0%
X 50%
2 50%

Delta United vs Ismaily SC Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky +120 na Draw (Home Draw Away)
Hrát zodpovědně