31.07.2026 18:30 United States WTA Washington 2026

Alexandra Eala - Elina Svitolina Predikce a tipy na sázení.

Alexandra Eala versus Elina Svitolina se koná v 18:30 dne 31.07.2026.

Alexandra Eala
Elina Svitolina

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Alexandra Eala vs Elina Svitolina, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Away" a předpokládaný výsledek "Alexandra Eala" s kurzem +133 od 1 z 2 uživatelů. Další oblíbenou sázkovou řadou je "Game Asian Handicap (5.5)" s výsledkem "Alexandra Eala (+5.5)" (kurz -357) od 100%.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Away
Alexandra Eala
50%
1 z 2 tipérů
Game Asian Handicap (5.5)
Alexandra Eala (+5.5)
100%
1 z 1 tipérů
Over/Under 18.5
Over
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Alexandra Eala - Elina Svitolina od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost Noizyfoxxx (ranking at 2097 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 2.66 na zisku tím, že vsadí 2 na Alexandra Eala (+133) v Home Away sázce. Na druhou stranu anvega (s umístěním na 2157) dává tip na -345 na Over (Over/Under 18.5) vložením 10, aby získal odhadovaný zisk 2.9. Třetí nejziskovější tipař (2191 této sezóny), betterman odhaduje, že dosáhne 5.7 zisku tím, že vsadí 10 na -175 za Elina Svitolina na trhu Home Away.

Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Umístění: 2097/2052
Zisk: -348.9
Home Away
+133 for Alexandra Eala
2/10
Přibližný profit 2.66
anvega
anvega
Umístění: 2157/2052
Zisk: -480.08
Over/Under 18.5
-345 for Over
10/10
Přibližný profit 2.90
anvega
anvega
Umístění: 2157/2052
Zisk: -480.08
Game Asian Handicap (5.5)
-357 for Alexandra Eala (+5.5)
10/10
Přibližný profit 2.80
betterman
betterman
Umístění: 2191/2052
Zisk: -633.7
Home Away
-175 for Elina Svitolina
10/10
Přibližný profit 5.70

JohnnyBet sázkové tipy pro Alexandra Eala - Elina Svitolina z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, Noizyfoxxx (s celkovým výnosem -4.47%) poskytuje předpověď pro zisk 2.66 tím, že vsadíte 2 na Alexandra Eala (+133) na trhu Home Away. Pak je tu betterman s výnosem -11.82%. Dáváte tip s podílem 10 na Elina Svitolina (-175) v Home Away. Odhadovaný zisk je 5.7. anvega (-21.13%) vybral -345 pro Over na trhu Over/Under 18.5. Pokud je vsazení 10 správné, přinese zisk 2.9.

Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Umístění: 884/2052
Yield: -4.47%
Home Away
+133 for Alexandra Eala
2/10
Přibližný profit 2.66
betterman
betterman
Umístění: 1245/2052
Yield: -11.82%
Home Away
-175 for Elina Svitolina
10/10
Přibližný profit 5.70
anvega
anvega
Umístění: 1493/2052
Yield: -21.13%
Over/Under 18.5
-345 for Over
10/10
Přibližný profit 2.90
anvega
anvega
Umístění: 1493/2052
Yield: -21.13%
Game Asian Handicap (5.5)
-357 for Alexandra Eala (+5.5)
10/10
Přibližný profit 2.80

JohnnyBet sázkové tipy pro Alexandra Eala - Elina Svitolina od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! anvega, s parametrem ODI -6.08 sázky 10 s kurzem -345 na Over na Over/Under 18.5 trhu. Může to přinést 2.9 zisk. Noizyfoxxx (ODI: -35.35) umístí sázkový tip, abyste získali 2.66 zisk vložením 2 na Alexandra Eala (+133) v Home Away sázce. Třetí v celkovém hodnocení (ODI: -247.49), betterman, si vybral Home Away trh tím, že šel s podílem 10 s kurzem -175 na Elina Svitolina, odhadem zisku 5.7.

anvega
anvega
Umístění: 2000/2052
ODI: -6.08
Over/Under 18.5
-345 for Over
10/10
Přibližný profit 2.90
anvega
anvega
Umístění: 2000/2052
ODI: -6.08
Game Asian Handicap (5.5)
-357 for Alexandra Eala (+5.5)
10/10
Přibližný profit 2.80
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Umístění: 2161/2052
ODI: -35.35
Home Away
+133 for Alexandra Eala
2/10
Přibližný profit 2.66
betterman
betterman
Umístění: 2231/2052
ODI: -247.49
Home Away
-175 for Elina Svitolina
10/10
Přibližný profit 5.70

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Alexandra Eala vs Elina Svitolina

Jaký výsledek pro Alexandra Eala vs Elina Svitolina předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Alexandra Eala v trhu Home Away s kurzem +133 a vkladem 2 od Noizyfoxxx. Sázka na Over (-345) v trhu Over/Under 18.5 s vkladem 10 od anvega je dalším favoritem AI. Třetí nejpravděpodobnější výherní sázkou podle algoritmu je Elina Svitolina v trhu Home Away, na kterou betterman sází 10 s kurzem -175.

Home Away
+133 for Alexandra Eala
2/10
Přibližný profit 2.66
Over/Under 18.5
-345 for Over
10/10
Přibližný profit 2.90
Game Asian Handicap (5.5)
-357 for Alexandra Eala (+5.5)
10/10
Přibližný profit 2.80
Home Away
-175 for Elina Svitolina
10/10
Přibližný profit 5.70

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Alexandra Eala vs. Elina Svitolina. Nejlepší předpovědí s 50% hlasů je výhra Alexandra Eala (kurz +133). Zatímco vítězství Elina Svitolina (-175) nasbíralo 50% hlasů.

1 50%
2 50%

Alexandra Eala vs Elina Svitolina Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky +133 na Alexandra Eala (Home Away)
Tip 2:
Sázky -345 na Over (Over/Under 18.5)
Tip 3:
Sázky -357 na Alexandra Eala (+5.5) (Game Asian Handicap (5.5))
Hrát zodpovědně