30.06.2026 12:00 Paraguay Copa Paraguay 2026

General Caballero JLM - 29 de Septiembre Predikce a tipy na sázení.

General Caballero JLM versus 29 de Septiembre se koná v 12:00 dne 30.06.2026.

General Caballero JLM
General Caballero JLM
29 de Septiembre

Na co sázet?

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Draw Away
Draw
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro General Caballero JLM - 29 de Septiembre od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost kafas (ranking at 1877 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 21.68 na zisku tím, že vsadí 8 na Draw (+271) v Home Draw Away sázce.

kafas
kafas
Umístění: 1877/1762
Zisk: -241.34
Home Draw Away
+271 for Draw
8/10
Přibližný profit 21.68

JohnnyBet sázkové tipy pro General Caballero JLM - 29 de Septiembre z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, kafas (s celkovým výnosem -11.02%) poskytuje předpověď pro zisk 21.68 tím, že vsadíte 8 na Draw (+271) na trhu Home Draw Away.

kafas
kafas
Umístění: 1106/1762
Yield: -11.02%
Home Draw Away
+271 for Draw
8/10
Přibližný profit 21.68

JohnnyBet sázkové tipy pro General Caballero JLM - 29 de Septiembre od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! kafas, s parametrem ODI -12.6 sázky 8 s kurzem +271 na Draw na Home Draw Away trhu. Může to přinést 21.68 zisk.

kafas
kafas
Umístění: 1803/1762
ODI: -12.6
Home Draw Away
+271 for Draw
8/10
Přibližný profit 21.68

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas General Caballero JLM vs 29 de Septiembre

Jaký výsledek pro General Caballero JLM vs 29 de Septiembre předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Draw v trhu Home Draw Away s kurzem +271 a vkladem 8 od kafas.

Home Draw Away
+271 for Draw
8/10
Přibližný profit 21.68

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas General Caballero JLM vs. 29 de Septiembre. Top predikce, s 100% z hlasů je remíza (odds of +271). Výhra pro General Caballero JLM nasbírala 0%. 0% předpovídá výhru pro 29 de Septiembre (-1111).

1 0%
X 100%
2 0%

General Caballero JLM vs 29 de Septiembre Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky +271 na Draw (Home Draw Away)
Hrát zodpovědně