28.07.2026 08:30 Romania WTA 125K Targu Mures 2026

Francesca Jones - Chloe Paquet Predikce a tipy na sázení.

Francesca Jones versus Chloe Paquet se koná v 08:30 dne 28.07.2026.

Francesca Jones
Chloe Paquet

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Francesca Jones vs Chloe Paquet, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Game Asian Handicap (-4.5)" a předpokládaný výsledek "Francesca Jones (-4.5)" s kurzem -149 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Game Asian Handicap (-4.5)
Francesca Jones (-4.5)
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Francesca Jones - Chloe Paquet od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost Froggito (ranking at 1257 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 6.7 na zisku tím, že vsadí 10 na Francesca Jones (-4.5) (-149) v Game Asian Handicap (-4.5) sázce.

Froggito
Umístění: 1257/2015
Zisk: -21.3
Game Asian Handicap (-4.5)
-149 for Francesca Jones (-4.5)
10/10
Přibližný profit 6.70

JohnnyBet sázkové tipy pro Francesca Jones - Chloe Paquet z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, Froggito (s celkovým výnosem -10.49%) poskytuje předpověď pro zisk 6.7 tím, že vsadíte 10 na Francesca Jones (-4.5) (-149) na trhu Game Asian Handicap (-4.5).

Froggito
Umístění: 1155/2015
Yield: -10.49%
Game Asian Handicap (-4.5)
-149 for Francesca Jones (-4.5)
10/10
Přibližný profit 6.70

JohnnyBet sázkové tipy pro Francesca Jones - Chloe Paquet od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! Froggito, s parametrem ODI 0.05 sázky 10 s kurzem -149 na Francesca Jones (-4.5) na Game Asian Handicap (-4.5) trhu. Může to přinést 6.7 zisk.

Froggito
Umístění: 945/2015
ODI: 0.05
Game Asian Handicap (-4.5)
-149 for Francesca Jones (-4.5)
10/10
Přibližný profit 6.70

Tipy s analýzami na Francesca Jones - Chloe Paquet

Froggito
Umístění: 1257/2015
Zisk: -21.3
Game Asian Handicap (-4.5)
-149 for Francesca Jones (-4.5)
10/10
Přibližný profit 6.70
Ανωτερότητα στο Χώμα: Η Jones (No. 110 στον κόσμο) αποδίδει εξαιρετικά στη χωμάτινη επιφάνεια του Târgu Mureș, ενώ η Paquet (No. 287) δυσκολεύεται παραδοσιακά απέναντι στο βαρύ topspin και την αμυντική σταθερότητα της Βρετανίδας. Πίεση στο Service της Paquet: Η Chloe Paquet έχει χαμηλά ποσοστά κερδημένων πόντων στο δεύτερο σερβίς της, γεγονός που επιτρέπει στην Jones να κάνει συχνά breaks. Όταν η Jones παίρνει προβάδισμα με break, τείνει να "κλείνει" τα σετ με μεγάλα σκορ (π.χ. 6-1 ή 6-2).

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Francesca Jones vs Chloe Paquet

Jaký výsledek pro Francesca Jones vs Chloe Paquet předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Francesca Jones (-4.5) v trhu Game Asian Handicap (-4.5) s kurzem -149 a vkladem 10 od Froggito.

Game Asian Handicap (-4.5)
-149 for Francesca Jones (-4.5)
10/10
Přibližný profit 6.70

Francesca Jones vs Chloe Paquet Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky -149 na Francesca Jones (-4.5) (Game Asian Handicap (-4.5))
Hrát zodpovědně