24.10.2026 12:00 • Colombia • ATP Challenger Cali 2026

Felipe Meligeni Rodrigues Alves - Valerio Aboian Predikce a tipy na sázení.

Felipe Meligeni Rodrigues Alves versus Valerio Aboian se koná v 12:00 dne 24.10.2026.

Felipe Meligeni Rodrigues Alves
—
Valerio Aboian

Na co sázet?

Podívejte se na nejnovější tipy a předpovědi Felipe Meligeni Rodrigues Alves vs Valerio Aboian, které vybrala komunita JohnnyBet Tipsters. Jedním z nejoblíbenějších sázkových příležitostí je "Home Away" a předpokládaný výsledek "Valerio Aboian" s kurzem +280 od 1 z 1 uživatelů.

Nejpopulárnější tipy sázek:

Home Away
Valerio Aboian
100%
1 z 1 tipérů

JohnnyBet sázkové tipy pro Felipe Meligeni Rodrigues Alves - Valerio Aboian od profitu tipérů.

Náš nejvíce profitující tipér pro tuto událost gergi1505 (ranking at 1987 v celkovém žebříčku zisku) předpovídá 22.4 na zisku tím, že vsadí 8 na Valerio Aboian (+280) v Home Away sázce.

gergi1505
gergi1505
Umístění: 1987/1972
Zisk: -865.74
Home Away
+280 for Valerio Aboian
8/10
Přibližný profit 22.40

JohnnyBet sázkové tipy pro Felipe Meligeni Rodrigues Alves - Valerio Aboian z tipérského yieldu.

Pokud důvěřujete výnosu více než zisku, gergi1505 (s celkovým výnosem -4.93%) poskytuje předpověď pro zisk 22.4 tím, že vsadíte 8 na Valerio Aboian (+280) na trhu Home Away.

gergi1505
gergi1505
Umístění: 1002/1972
Yield: -4.93%
Home Away
+280 for Valerio Aboian
8/10
Přibližný profit 22.40

JohnnyBet sázkové tipy pro Felipe Meligeni Rodrigues Alves - Valerio Aboian od tipérů. ODI

Tito tipéři vědí, jak najít ty nejvíce hodnotné sazky! gergi1505, s parametrem ODI -721.83 sázky 8 s kurzem +280 na Valerio Aboian na Home Away trhu. Může to přinést 22.4 zisk.

gergi1505
gergi1505
Umístění: 2054/1972
ODI: -721.83
Home Away
+280 for Valerio Aboian
8/10
Přibližný profit 22.40

Nejlepší sázkové tipy od AI na zápas Felipe Meligeni Rodrigues Alves vs Valerio Aboian

Jaký výsledek pro Felipe Meligeni Rodrigues Alves vs Valerio Aboian předpovídá umělá inteligence? AI spočítala, že nejpravděpodobnějším výsledkem je sázka na Valerio Aboian v trhu Home Away s kurzem +280 a vkladem 8 od gergi1505.

Home Away
+280 for Valerio Aboian
8/10
Přibližný profit 22.40

Naši tipéři se vyjádřili!

Komunita JohnnyBet poskytla své předpovědi pro nadcházející zápas Felipe Meligeni Rodrigues Alves vs. Valerio Aboian. Nejlepší tip s 100% hlasů je výhra Valerio Aboian (kurz +280). Vítězství Felipe Meligeni Rodrigues Alves (-345) nasbíralo 0% hlasů.

1 0%
2 100%

Felipe Meligeni Rodrigues Alves vs Valerio Aboian Sázkové tipy

Tip 1:
Sázky +280 na Valerio Aboian (Home Away)
Hrát zodpovědně